2410
2553

خیر 

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من حس ششم خوبه . ولی وقتی بشناسم طرفو تا حالا انلاین نه . ولی کلا حس ششم فوق قویه تو همه چی

بگو من امسال پزشکی میارم

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
بگو من امسال پزشکی میارم

این که حس ششم نمیخواد . با یه بررسی روند درسیت میتونی بفهمی.حس ششمو برای وقتایی میتونی بگی که راهیی جز این نداری برای پیش بینی

اگه امضامو میخونید به نیتم یه صلوات بفرستید برام   
2714
اینا که بدون شناخت از طرف حرف میزنند درست میگن یانه؟؟

نه واقعا . میگم که من اگه طرفو یه کمبشناسم و باهاش ارتباط پیدا کنم میتونم بگم و واقعا اکثر مواقع درست در میاد ولی تو تا با اون طرف مغزاتون ارتباط نگیرن که نمیشه کلا

این که حس ششم نمیخواد . با یه بررسی روند درسیت میتونی بفهمی.حس ششمو برای وقتایی میتونی بگی که راهیی ...

شما حستو بگو حالا 😕

شما حستو بگو حالا 😕

احتمالا نه ،پیرا شاید    میگم حسه فقط شما خودت باید برای این هدفا بجنگی . تو دوستامم هرچی بهشون گفتم درست بود ولی من که شمارو نمیشناسم نمیتونم بگم صرفا حسم بود

احتمالا نه   ،پیرا شاید     میگم حسه فقط شما خودت باید برای این هدفا بجنگی . تو دوست ...

نه دیگه خرابش نکن همون احتمالا نه 😆😆😆😆 آخه محرومم امسال خواستم حستو امتحان کنم 😊😊😊😊😊 خب عزیزم حالا سوالامو جواب میدی ؟ رشته دانشگاهیمو تغییر بدم یا نه دوتا شون تو یه سطح ان ولی بخاطر ارشد دومی که گرایشش بهتره میخوام تغییر بدم و یکی دیگه هم بهم بگو کی ازدواج میکنم 😢 با کی؟  

نه دیگه خرابش نکن همون احتمالا نه 😆😆😆😆 آخه محرومم امسال خواستم حستو امتحان کنم 😊😊😊😊😊 خب عزی ...

اونی که گرایش بهتری داره و کاریابی بهتری داره برو . هرچی رشتت پر کار تره با بازار بهتر باشه موقعیت های ازدواج بهتری هم داری  . اخی اره پیرا رو گفتم دلت نگیره  یه سوال بپرسم تو اشناهاتون کسی و دوست داری؟

اونی که گرایش بهتری داره و کاریابی بهتری داره برو . هرچی رشتت پر کار تره با بازار بهتر باشه موقعیت ه ...

😆😆😆😆 

ای شیطون 

نه بابا نسبت به اشناها کلا بی حسم و هیچکسو دوس ندارم ولی خب از اینکه توجه نمیکنن بهم گاهی حرص میخورم 😑

2706