2737
2734
عنوان

اونی که سحریشونو پسر شوهرش خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 174 پست
اگه وضعت خوب بود چشم و دل سیر بودی نه اینکه بخاطر یه قاشق برنج بیشتر که اصلا به تو ربطی نداشت و تاپی ...

اره اینادهمش از عقده سرچشمه میگیره

برای آرامش و خوشبختی خونواده م یه صلوات به حضرت مهدی هدیه میکنی😘
شما مشکلت اینجاست از ی بچه ی ۱۶ ساله انتظار این همه فهم و شعور رو داری ولی از ی مادر و ی همسر انتظار ...

شما اینطور فکر کن 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه وضعت خوب بود چشم و دل سیر بودی نه اینکه بخاطر یه قاشق برنج بیشتر که اصلا به تو ربطی نداشت و تاپی ...

چشم و دل سیری و شعور باهم متفاوتی که نه تو داری و نه اون پسر

2728
بخدا آتیش میگیرم از حرفای بعضیا ..... بعنی آدم انقدر دلسنگ بابا فکر کنید بچه ی خودتون بوده😓💔

اصلا هرکی میخواد باشه نسبتش حق نداره اینجوری میگه بدبخت تو اگه خدا یه صدم ثانیه رو ازت بگیره پول که خوبه کل جهان هم طرفت باشه نمی تونی کاری بکنی بعد پز پولی رو میدی که مدیون خدا هستی و اون بهت میده 

❄ Only G♥D ❄
چشم و دل سیری و شعور باهم متفاوتی که نه تو داری و نه اون پسر

تو که باید بهت دیگه اسکار شعور و ادب و فرهنگ و نداشتن عقده رو بدن ....بچه ها پاشید دست بزنید مدال بیاریم 

❄ Only G♥D ❄
عزیزم در جواب یکی از کاربرها توضیح دادم قضیه بحث غذا نیست این اقا پسر کلا قدرت حل مسئله رو یاد نگرفت ...

من بحثم اینه چرا برا پسر خودش و شوهرش سهم گذاشته برا پسر شوهرش نه؟! واقعا این کار وجدانیه؟ شما از یه زن که حداقل بالای 26 27 سال سن داره انتظار رفتار درست ندارین از یه بچه 15 16 ساله انتظار دارین؟! حرف شما درست ولی تربیت درست فرزند زمانی صورت نیگیره که فرزند اول از همه عشق و عدالت رو در مادرش ببینه در غیر این صورت هیچ تربیتی روش اثر گذار نخواهد بود

2740

به.کسی.چه.#  

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
شما اینطور فکر کن 

من اونجور که از نظرم درست تره فکر میکنم.

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

من فقط از اون خانومی ناراحت شدم که برگشت گفت همه اموال مرد مال پسرشه و به استارتر گفت پسر تو نباید اونجا چیزی بخوره 

خیلی زشت بود انگار پدر زن نگرفته کلفت گرفته همین که به پسرش جا دادن بسه 

خیلی زشته اینحرفا از کجا میاد 

استارتر جان ممنون که حداقل به زنهای نی نی سایت ثابت کردی چقدر مردسالاری رو دوست دارن همین بچه ۱۶ ساله که دوسال دیگه تریپ عشق و عاشقی برمیدارن عموما هنوز به نظر بچه هستن و باید ازشون در برابر کارهای ابلهانه به شدت دفاع کرد خالا همه گیر دولقمه غذان اصل قضیه رو نمیبینن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

حیف تاپیکشو قفل کرده بود 

ولی برادرمنم دقیقا خصلت های پسر اون خانوم و داشت 

جرات نداشتم یه خوراکی نگهدارم بعدا بخورم حتما میخورد 

خسته کوفته گرسنه ۸ شب از دانشگاه میومدم میدیدم سهمیه غذا منو خورده 

یعنی چی پسر و انقد لوس میکنن 

اه

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
عزیزم در جواب یکی از کاربرها توضیح دادم قضیه بحث غذا نیست این اقا پسر کلا قدرت حل مسئله رو یاد نگرفت ...

ولی هر چقدر فکر میکنم درک نمیکنم چطور غذای سه نفر رو تونسته بخوره 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️