2726
عنوان

اونی که سحریشونو پسر شوهرش خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 174 پست
معلومه چون داداشت خره مث خودت و مادران حتما بیکاره و خانه داره که همش وقت آشپزی داره هههه

تو مثلا ادعای شعورت میشه که به کل خانواده این خانم توهین میکنی ؟؟ مطمئن باش یکی که فحش میده اول به خودش بر میگرده 

❄ Only G♥D ❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اونجور که از نظرم درست تره فکر میکنم.

همه همینطورن عزیزم 😁😁😁

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2728
من فقط از اون خانومی ناراحت شدم که برگشت گفت همه اموال مرد مال پسرشه و به استارتر گفت پسر تو نباید ا ...

حالا اون کاربر یه چیزی گفت ، شرایط خونشون که واقعا اونطور نیست

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
به نظرت آدم ی نفرو سیر کنه بهتره یا روزه بگیره؟؟ واقعا اگر برادرت غذاتو بخوره هم بهش میگی کوفت بخور ...

برادری که عقل ندازه شاید من با توجه به وقت کنم دیگه نمیتونم سحری درست کنم باید چندبار غذا نداد آدم شه

معلومه چون داداشت خره مث خودت و مادران حتما بیکاره و خانه داره که همش وقت آشپزی داره هههه

اخطار لغو کاربری                توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید