2737
2734
عنوان

اونی که سحریشونو پسر شوهرش خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 174 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم والا بقیه هم بچه هارو تو خونه زندانی نکردن گشنه و تشنه اصلا این خانوم نافهمی کرد غذا کم درست ...

شما مشکلت اینجاست از ی بچه ی ۱۶ ساله انتظار این همه فهم و شعور رو داری ولی از ی مادر و ی همسر انتظار شعور و خانه داری رو نداری

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

متااااسفم برات استاتر خورده نووووش جونش

میشه بچه گشنه بخوابه سر گشنه بذاره رو بالشت

حالم ازت به هم خورد متااااااااااااسفم براااات 

برای آرامش و خوشبختی خونواده م یه صلوات به حضرت مهدی هدیه میکنی😘
2731
حالا شما از کجا میدونی هوس بوده و گشنه نبوده؟ مگه میشه از رو هوس اون همه غذا رو خورد!! بعدم این خانم ...

عزیزم در جواب یکی از کاربرها توضیح دادم قضیه بحث غذا نیست این اقا پسر کلا قدرت حل مسئله رو یاد نگرفته گفتم بهتر بود یه املت یا نیمرو درست میکرد وقتی دید غذا کمه و یه کمم از غذای سحر رو میکشیدکه هوس نکنه با نون میخورد و سیر میشد بعد از این نامادری محترم درخواست میکرد که از این به بعدبیشتر غذا درست کنن لطفا به پسرهای گلتون قدرت حل مسئله رو یاد بدید تا بعدها عروسهای بدبخت مجبور نشن تاپیکهای اه و فغان از بدبختی هاو خودسریهای شوهراشون بزنن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
بدبخت شعور و فرهنگ ربطی ب کم خوردن و زیاد خوردن غذا نداره....اگر بافرهنگ بودی قضاوت نمی‌کردی پس تو ا ...

کلا از طرز حرف زدنت شعور و فرهنگ می باره

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
شما مشکلت اینجاست از ی بچه ی ۱۶ ساله انتظار این همه فهم و شعور رو داری ولی از ی مادر و ی همسر انتظار ...

دقیقا معلوم‌نیس بار چندمه که بچه سیر غذا نخورده ممکنه تکرار شده اینم امشب اینجور کرده

یا رب العالمین
2740

باید از الان یاد بگیره که احترام وانصاف داشتن رو تنها برای خودش فکر نکنه برای دیگران فکر کنه شخصیتش شکل گرفته اصلاح باید بشه اینجورافراد خودخواه میشن و فردا موجب آزار دیگران وهمسرشون میشن بچه ی خودم  بود تنبیه میکردم  و کردم 😑😑😑

خداروشکر از تمام اینایی که اینجام هم شغل بالاتر و هم ثروت بیشتری دارم از حسودی بمیرید

ادم ثروتمد بخاطر يه بشقاب غذا به يه بچه نميگه كوفت بخوره

ولى ادم گداگشنه ميگه كوفت بخوره تا خودش بخوره😉😉

از حرفات معلومه كدوم قشرى

والا من داداشم دوتا ديگ غذا بخوره همه ميگن نوش جونش

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
خداروشکر از تمام اینایی که اینجام هم شغل بالاتر و هم ثروت بیشتری دارم از حسودی بمیرید

اگه وضعت خوب بود چشم و دل سیر بودی نه اینکه بخاطر یه قاشق برنج بیشتر که اصلا به تو ربطی نداشت و تاپیک یکی دیگه بود تاپیک میزدی 

❄ Only G♥D ❄
خدا نکنه عزیزم سایت همیشگی 

بخدا آتیش میگیرم از حرفای بعضیا

..... بعنی آدم انقدر دلسنگ بابا فکر کنید بچه ی خودتون بوده😓💔

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
متاسفم برا اونایی که میگن پسره باید ازمال پدرش سیر بخوره آخه فرهنگ خوب چیزیه...من هم سن این بودم همی ...

اتفاقا من الان این تاپیک رو دیدم ، که دیدم قفله 

این بچه اگه ورزشکاره خدب طبیعیه این مقدار غذا خوردن ولی اگه نه که ، این بچه بیماره وبرا سلامتیش مضره ، 

ویا داره لجبازی میکنه و اعتراض داره به چیزی ، که اینجوری نشون میده و میخواد صدای این خانومو در بیاره .

بهتره  دنبال راه چاره باشه . اگر نه چه معنی داره این پسر بچه بی مسیولیت بار بیاد . 

خدایا شکرت.
2706