2737
2734
عنوان

اونی که سحریشونو پسر شوهرش خورده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 7145 بازدید | 174 پست
خخخ پر غوووو‌‌‌‌...بیچاره تا حالا قو دیدی ک رو پرش بزرگ شی‌.....‌حالا تو خونه خودت داری حتما گشنگی م ...

تو گشنه ای که به یه بشقاب غذا میگی کوفت بخوره ...به قول قدیمی ها گشنه رو باید گشنه نگهداشت و سیر رو سیر توهم گشنه موندی که اینجوری شدی 

❄ Only G♥D ❄
واقعا تشویق داره حرفتون👏👏👏👏

اخه واقعا فكر كردن وقتى يه پسر بچه غذاشونو خورده و اينا ميگن كوفت بخوره كه ما روزه بگيريم خدا قبول ميكنه؟؟

حضرت على و حضرت فاطمه افطار خودشون رو ميدادن به بقيه

به اون ميگن روزه نه اينكه يه عده اينجورى ....

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوم جان شعار ندیم منم مادرم ولی بچه باید شعور داشته باشه وقتی سیره از روی هوس کارادم رو صدبرابر نک ...

حالا شما از کجا میدونی هوس بوده و گشنه نبوده؟ مگه میشه از رو هوس اون همه غذا رو خورد!! بعدم این خانم چرا برا سه نفر سهم گذاشته پس اون بدبخت چی؟ اون باید بوی غذا رو بشنوه اما چون روزه نمیگیره حق نداره بخوره برا اینا نگه داره؟! 

شما هم حتما رستگار میشی با این ادبیات بیچاره.... هرکی شعار میده کمتر عمل میکنه‌..‌برو خوش باش

عزیز جان اروم باش حالا خورده نخورده ول کنین ناراحت نکنین خودتونو که

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀
2728
حالم بد میشه از دیدن بعضی تاپیکا.بچه ها من امروز ساعت ۶ ۳تا تخم مرغ خوردن ساعت ۸ونیم ته چین خوردن نی ...

عزیزدلم والا بقیه هم بچه هارو تو خونه زندانی نکردن گشنه و تشنه اصلا این خانوم نافهمی کرد غذا کم درست کرد خب از یه پسر ۱۶ ساله انتظار اینه حالا که گشنش شده بره اشپزخونه از این خانوم بپرسه غذا داریم گشنمه اگر کم بود یه املت یا نیمرو درست میکرد یه کمم از زرشک پلو میکشید که هوس کرده با نون میخورد سیر بشه سحر این بنده خدا هم به زحمت نیفته نهایت بعدش میگفت لطف کنید بیشتر درست کنید تمام کسی گفت گشنه بمونه ضعف کنه والا منم بچه هام بی وقت مثل بعد شام البته اگر خوب خورده باشن شامشون رو غذا بخوان نهایت نون و پنیر گردو بهشون میدم چون میدونم سیرن هوس غذا کردن جهت جلوگیری از دلدرد شبانه چیز سنگین بهشون نمیدم مادری یعنی درایت و کاردانی و مهربانی نه فقط مهربانی که داغونشون کنه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2738

واقعا استارتر نميدونم با چه هدفى تاپيك زدى اما يه ادم گداگشنه اى

اگه چشم و دل سير بودى دلت نميومد اينحورى بگى

نميخواد روزه بگيرى با اين ذاتى كه دارى

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
مشکلشون این بود که پسر شوهرشون غذا رو خورده بود فکر نکنم اگه پسر خودشون بود مشکلی میداشتن!

اتفاقا به نظرم خانم محترمی بودند 

دیگه بالاخره این حساسیت ها رو آدم با پسری که دو ساله میشناسه و از ۱۴ سالگی باهاش زندگی میکنه داره .

ولی همینکه به پسر چیزی نگفته بودند نشون میده خوددارن و الکی دعوا درسا نمیکنن.

خودشونم گفتن دیگه بیشتر غذا درست میکنم .

بقیه کشش میدن😉😉

تاپیک بامداد خمار    وزن شروع یکم دیماه :۸۵😔               هدف اول:80😏   هدف دوم:75🙂   هدف سوم:70😊هدف نهایی:۶۵😁  (خواستن،توانستن است)          ۲۸ دیماه :وزن ۸۰ (آخ جون نارنجی شدم)😍                  ۱۰  اسفند ماه:وزن۷۵.۳ (هوراااا آبی شدم)

بمیرم برای بچه های بی مادر

یعنی اگه منم بمیرم بچم بره زیر دست نامادری برای خوردن غذا اون خانم میخواد ناراحت بشه💔💔💔😔😔😔

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔