2041
2042
عنوان

یه دختر ضعیفم!😭

442 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها 

من خیلیی دوست دارم تغییر کنم 

مثلا وقتی یکی مسخرم میکنه تو یه جمعی نمیتونم درست و حسابی جوابش بدم 

خیلی دوست دارم تغییر کنم 

و دیگه به بعضی از مسائل ها اصلا اهمیت ندم 

میشه لطفا یه راه کار نشونم بدین تا یکم وضعیت منو بهتر کنه

تعداد رای : 19
نظرسنجی
11
57%
8
42%

روحیت ببر بالا

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

فایده نداره گام منم همیطورم

تو قلــ❤ــبم تووو رو دارممم                      اگ خونه بدوشممم☺                                    من این عــالم عشقــو ب عاااالــم نفروشم❤    نری دنبال مستی 🍷🍻                                    خودت دُرد شرابی ❤                              واسه ت مِی چی بریزم؟خودت باده ی نابی     آخ!خودت باده ی نابی💟✴💎

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
2051

توی جامه بگرد دوست پیداکن کتاب بخون اعتماد بنفس داشت باش

فقط 36 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت