2733
2734
عنوان

خسته شدن از زندگی با خانواده شوهر

238 بازدید | 18 پست

امروز به شوهرم گفتم بچه رو ببر تراس آفتاب بخوره برداشتش برد پایین حیاط ننه شوهرمم اومد سریع حیاطو بچه رو بغل کرد گفت چه خوب راه بیافته هر روز خودش میاد حیاط من پم ترس ورم داشت نمیخوام این همه وابسته هم بشن شاهرم که به اندازه کافی وابستشون هست نمیخوام تو تربیت بچمم دخالت کنن توروخلا ر کی راهی کاری بلده بهم بگه از بس حرص خوردم ازین کارا دارم میمیرم شوهرمم اصلا به فکر نیست همش میگه ندارم ندارم درصورتی کهاماشینشا بفروشه ویکم از سرمایه مغازش میتونه بخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اولا یه کم باید تحمل کنی، دوما باید گولش بزنی که اینجا نشستیم با رهن دادن خونه جدید خونه بخر، در کل با حرص خوردن چیزی درست نمیشه، اولش قبول کردی، بعد هم با سیاست باید پاشی

بچه رو هم سعی کن زیاد گایین نفرستی

عزیزم اولا یه کم باید تحمل کنی، دوما باید گولش بزنی که اینجا نشستیم با رهن دادن خونه جدید خونه بخر، ...

مگه دست منه یهو برمیداره میبره اگر دوروز نبره صدا میکنن بیازش انگار اسباب بازیشونه بچم

2738

خب تا حالا چه اقدام جدی ای انجام دادی که خونه رو عوض کنه؟ یه بار جدی برخورد کن مجبور میشه عوض کنه دیگه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
اسی تایپک های قبلیتو خوندم. کلا خودت ادم حساس و زود رنجی هستی. یکم رو خودت کار کن😘

دگ زمونه منو اینجوری کرد چطور کار کنم رو خودم زندگی برخلاف میلم میگذره

خب تا حالا چه اقدام جدی ای انجام دادی که خونه رو عوض کنه؟ یه بار جدی برخورد کن مجبور میشه عوض کنه دی ...

دگ چطور بگم توهر دعوا میگم دوماهم سر خونه نخریدن قهر رفتم خونه پدرم خواست که نخواست دگ نمیدونم با چه زبونی بگم شما راهی سراغ ندارید

به نظر من که اشکال نداره خب پدربزرگ مادر بزرکن معلومه که وابسته نوشون میشن معلومه دوسش دارن تو روخدا سخت نگیرید اتفاقا باید استفاده بکنی از این موقعیت اینجوری به کارات میرسی

دگ چطور بگم توهر دعوا میگم دوماهم سر خونه نخریدن قهر رفتم خونه پدرم خواست که نخواست دگ نمیدونم با چه ...

تو دعوا چرا.

با مهربونی سیاست اروم اروم بخواه.

تو دعوا ک فقط لج میکنه

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
2706