2737
2734
عنوان

خواهرا باردارم حالم خوب نیست مادر شوهرم انتظار داره کمکش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2626 بازدید | 157 پست
خوب متوجه نمیشه گلم بخدا نمیتونم برقی بکشم جارو دستی می کشم چند روزه 

جارو دستی بدتره ک 

کمرت داغون میشه.هم ب شکم فشارمیاد

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ وقت کمک حالم نبوده از الان هشدار میده که موقع زایمانت  به مادرت بگو بیاد من نمیتونم

خوب دلیلی نداره حتی بعدش هم کمک کنی بهش 

حالا یه زمانهایی اونم لطف هست اگر که دختر نداره

اگر دختر داره که اصلا

2728
جارو دستی بدتره ک  کمرت داغون میشه.هم ب شکم فشارمیاد

گلم میشینم  یواش یواش جارو میکنم یعنی نیم ساعت شاید طول بکشه تا هال و جارو کنم 

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪
2740
شوهرت اومد تو دست پیش بگیر بگو توقع نداشتم از مامانت با این خالم کمک بخواد بچم ی چیش بشه کی گردن میگ ...

مرسی گلم

گلم اینقدر بد اخلاقی میکنه شوهر مم عصبی میشع

به شوهرت بگو تو که می دونی من مامانو چه قدر دوست دارم خیلی دوست داشتم تو کارا کمکش کنم ولی حیف حالم خیلی بده. (کلید مرد) بعدش بزار مادرشوهرت سر شوهرت غر غر کنه. این جاست که شوهرت طرف تو رو می گیره. مردا به غرغر و اخم و تخم حساسن.

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
گلم بخدا حالم خیییلی  بده شبا تا صبح از درد معده خوابم نمیبره صبح هام دستش و نمیزاره رو آیفون د ...

میدونم عزیزم مامان منم که تعریف میکنه من کلی ناراحت میشم، عزیزم فقط اشتباه مامان منو نکن خودت و حمال نشون نده که اصلا دیگه ادم حسابت نمیکنن، حتی اگه شوهرت پشتت و نمیگیره خودت از حق خودت دفاع کن کوتاه نیا نزار سوارت بشن

ببین اصلانریامن توماه هشتم بارداریم ی جازندگی میکنم باهاش خیلی سخته اونقدکارازم میکشه بعدم میگن وظیف ...

گلم لازم نداره نقش بازی کنم بخدا حالم خیلی بده

2706