2737
2734
عنوان

خواهرا باردارم حالم خوب نیست مادر شوهرم انتظار داره کمکش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2650 بازدید | 157 پست

تمیز کردن خونه مادرشوهر هیج موقع وظیفه شما نیست اگر هم‌انجام بدی لطف هست 

مگه اینکه مثل مادر برات باشه و هروقت بهش نیاز داری کمک حالت باشه که اونم قطعا موقع بارداری وظیفه ات نیست

قهر کرده بکنه چه ایرادی داره

عروس گرفته یا نوکر

هیچی.خوشحال باش.مرگ ی بار شیونم ی بار.الان قهرمیکنه دیگه هرروز کل کل نداری.بنظرم تموم تلاشتو کن ک قهرش عمیق بشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب متوجه نمیشه گلم بخدا نمیتونم برقی بکشم جارو دستی می کشم چند روزه 

از شوهرت بخواه تو کارای خونه کمکت کنه یا اگه نمیکنه توهم اصلا به خودت فشار نیار بذار خونه کثیف باشه.ببینه کارای خودتم نمیتونی انجام بدی خودش حساب کار دستش میاد

وای خوش ب حالت کاش مادر شوهر منمقهر کنه 😂 بزا قهر کنه ولش کن بابا.چرا انقد مهمه براتون.اون خودش وظی ...

اصلا درک نداره میبینه حالم بده ولی اصلا درکم نمیکنه

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪
2731

عزیزم این وضعیت و مامان من 19 سال پیش وقتی که من و تو شکمش بودم، داشت، ولی اون کمک میکرد باز، الان کلی پشیمون هست میگه مگه من خدمتکار بودم که ازم کار میکشیذن اونم وقتی باردار بودم، عزیزم اگه حالت بده نمیخواد انجام بدی سلامتی خودت و بچت از همه چیز مهم تره به خودت فشار نیار

تمیز کردن خونه مادرشوهر هیج موقع وظیفه شما نیست اگر هم‌انجام بدی لطف هست  مگه اینکه مثل مادر ب ...

هیچ وقت کمک حالم نبوده از الان هشدار میده که موقع زایمانت  به مادرت بگو بیاد من نمیتونم

2740

ببین اصلانریامن توماه هشتم بارداریم ی جازندگی میکنم باهاش خیلی سخته اونقدکارازم میکشه بعدم میگن وظیفته بعداینک جلوهمه هم مینالن ک من کاری نمیکنم فقط توخواب وهوردنم بری بکنی کو*ن خودت میسوزه هرروزم ‌کارمیکشه ازت اگ شوهرت ادم بودودرکت کردبگوک میبینی حالم خرابه نمیتونم کارکنم دس خودم نیس هنوزمن میخام ازتوکمک بگیرم براکارخونه درسته کاری نیست ولی بدنم ب  استراحت نیازداره شوهرم درکم نکردسوارم شدن توخودتومث من نکن بزارقهرکنن دوسه باردیگ یادمیگیرن توقع نداشه باشن جلوشوهرتم زیادکارنکن تواصلاحالت بدبودنشون بده بهش ب همه ک واقعاحالت بده ونمیتونی دس خودت نیس کارکردن نکردنت اگ هم حالت  بدبودولی ازنظرقیافت انگارمساعدبودحالت چهرتومث مریضابکن مثلا اخماتوبکش تودستوبزارروسرت ی چن فطره هم گریه کنی همچی هله  من وافعاداشم ودارم میمیرم اماشوهرم چون حمایتم نکردحمبال شدم بااین وضع

اللهم صل علی محمدوآل محمد خداجونم لطفاهرکی هرچی دلش میخواد بهش بده مصلحتشم توش قراربده  فرشته های زمینیت رو سالم وسلامت برام نگهدارهرثانیه بهتریناروبراشون رقم بزن خداخوبم  ماجزتوکسی رونداریم هوامونوداشته باش ای ارحم الراحمین اللهم صل علی محمدوآل محمد                     دوست عزیزی ک  داری امضامومیخونی ازخدامیخوام توزندگیت ب همه ی خواسته هات برسی  ممنون میشم توهم دعاکنی نینی گلموسالم وسلامت توبغلم بگیرم وخانه دارشم ⚘برای سلامتی خانوادم وخانوادت میشه صلوات بفرستی  اللهم صل علی محمدوآل محمد🌷
اصلا درک نداره میبینه حالم بده ولی اصلا درکم نمیکنه

شوهرت اومد تو دست پیش بگیر بگو توقع نداشتم از مامانت با این خالم کمک بخواد بچم ی چیش بشه کی گردن میگیره.جارو برقی واجبه یا بچه طفل معصوم من فشار بیارم خدایی نکرده بچم اذیت شه چی ازین حرفا بزن بزا دهنشونو ببندن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
عزیزم این وضعیت و مامان من 19 سال پیش وقتی که من و تو شکمش بودم، داشت، ولی اون کمک میکرد باز، الان ک ...

گلم بخدا حالم خیییلی  بده شبا تا صبح از درد معده خوابم نمیبره صبح هام دستش و نمیزاره رو آیفون درک نداره  بیا پایین 

2706