2752
2734

۲۱سالمه شوهرم ۲۳ یکساله بطور سنتی عقد کردیم ولی عاشقانه همو دوست داریم و شوهرم واقعا از هر لحاظ ایمان اخلاق نجابت تکه

هر دو دانشجوی پزشکی هستیم و یکسال از درس شوهرم مونده

قضیه ازین قراره ک خونواده من ثروتمندن خونواده همسرم هم وضع مالیشون خوبه و زمان خواستگاری گفت هرچی داریم برا پسرمونه و خونه میدیم توش بشینن و اینا ماهم قبول کردیم

حالا من موندم و شوهری ک هیچی نداره جز یه تیبا و پول تو جیبی ۵ میلیون ماهی فقط(با اینکه بالای ۱۰۰ ۱۵۰درامد دارن) و خونه ک گفتن هیچوقت به نام نمیزنن تا بعد از مرگشون و فقط میشه توش زندگی کرد اونم واقعا نسبت به خونه ای ک پدرم برای برادرم گرفته معمولی و قدیمی ساخته و پدر شوهرم میگه مال خودمه نمیخوام بدم فرض کنین با ۱۰ تا ملک یکیشو نمیده

بعد از مرگشون اخه به چه درد شوهرم میخوره

دوستان چیکار کنم جدا بشم مجرد بمونم؟ عشقو چیکار کنم

خانم هستم اسم کاربریم جهت فانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رو پای خودتون وایستید

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

به نظرم در حدي اينكه اجاره نديد خوبه 

بعدم شوهرتو خودت شاغل ميشيد ميخريد 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

حق با پدرشوهرته چه توقعاتی ازش دارید ک خونه به نام بزنه 

شرایطشون رو همون موقع گفتن شما هم قبول کردی 

بعدم پسری گ درسش تموم نشده کاری ندارع با این سن کم همین ماشینم. داره از باباش داره دمشون هم گرم 

نمیتونی ی فکری به حال خودت بکن

وقتی دوسش داری و کلی پوئن مثبت اخلاقی و شخصیتی داره و شغل و اینده خوبی در انتظارش هست. بمون. اکثر بقیه هم همینن با این تفاوت ک یا شوهره دوقرون سر و پاش نیست و یا اینده جالبی هم نداره.اخلاق هم ندارن

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
اخه خونواده هامدن مخصوصا خونواده من خیلی پولدارن

ربطي نداره يا لاقل براي من مهم نيست 

اون خونه ايي كه خودتون بخريد هزاران برابر با ارزشتره

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706