2737
2734

بچه ها خیلی حالم بده حالت تهوع  و استفراغ ببخشیدا  و سوزش معده شدید دارم  بخدا به زور کارای خودمو انجام میدم مادر شوهر مم  میگه بیا برام کار کن  برام جارو بکش  امروز دوباره گفت گفتمبخدا حالم بده نمیتونم کارهای خودمم به زور انجام  میدم میگه زود باش بیا پایین جارو بکش تا سرحال شی منم نرفتم الان قهر کرده چکار کنم 

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪

به جهنم که قهر کرده چه پررو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تو الان تو خونه خودتم نباید جارو بکشی جارو برقی سنگینه همون کشیدنش کلی آدمو اذیت میکنه

خوب متوجه نمیشه گلم بخدا نمیتونم برقی بکشم جارو دستی می کشم چند روزه 

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪

وای خوش ب حالت کاش مادر شوهر منمقهر کنه 😂 بزا قهر کنه ولش کن بابا.چرا انقد مهمه براتون.اون خودش وظیفشه خونش و جارو کنه نمیتونه نکنه.بیخیال قشنگ تخت بگیر بخواب استراحت کن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
خیلی انتظار داره

تو هم قهر کن بگو عوض کمک حالته

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
2706