2737
2739
عنوان

فدای قلبت مادر😞

120 بازدید | 5 پست

دیشب با شوهرم دعوام شد...کتکم زد(نپرسین چرا چون دیگ حالم جوریه ک حوصله توضیحم ندارم حتی)،هنوز جای دستاش رو صورتمه

حالا مامانم زنگ زده میگه دیشب خواب دیدم یجای تاریکی و انگاری نفست بالا نمیاد،همش سعی میکنی نفس بکشی اما نمیتونی...با این حالت انگاری یکی با سیلی محکم تو گوشت میزده و تو بلند بلند میخندیدی😔

ای خدا یعنی چیو خواستی بهش بفهمونی؟؟!!

این کع هر روزم گریه اس و همه خندمو میبینن؟؟؟

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

دستش بشکنه.😔😔😪😪😪😪

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم يبار مريضى و دعوا داشتم بابام اينقدر گريه كرده بود گفته بود خواب ديدم مريضه معلوم نيست تو غربت چ ...

هعی خدا😞

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔