2737
2739
عنوان

کار و خستگی زیاد این روزهام کنار طعنه های مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 73 پست

عزیزم یکسالو.نیم پیش از تالار ک برشتیم هم خـودم هم شـوهرم توبه کردیم سمتشون نریم دو روزه باباش مریضه شوهرم میره خونشون مابین.ما شکراب شده شوهرم بی اهمیت و سرد شده..کلن نودوپنج درصد خانواده شوهر فتنه انگیر و حسود و پرتوقعند فقط رو زندگیت تمرکز کن و هر جاهم لازم دیدی ی جواب کوبنده محترمانه ب مادرهمیرت بده

چشمان تو آفریقاست.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر شوهرت مريض روحي روانيه 

به خاطر ادم مريض خودت ناراحت نكن 

باز خداشكر شوهرت فهميده و قدر دان هست

شما هم اگر احساس كردي داره بهت فشار مياد يكي بگو بياد بهت كمك كنه 

خدايي نكرده واسه كمر و زانو خودت مشكل پيش نياد

2728
خدا  اجرتون بده واقعا  کار شما به نظرم خیلی با ارزشه و واقعا خداقوت   به حرفای مادرش ...

زمانی هم که سر کارم خواهرم میاد خونه ام 

چون شوهرم به شدت با مادرش مشکل داره مامانش خیلی غر میزنه و ایراد گیر هست دست خودش هم نیست من که عادت کردم ولی شوهرم میگه درد دارم تحمل ندارم هی بهم غر بزنه چرا رفتی فوتبال که پات اینطوری بشه 

2738

چرا جوابشو نمیدی؟

شماهم شبیه خودش حرف بزن

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
عزیزم یکسالو.نیم پیش از تالار ک برشتیم هم خـودم هم شـوهرم توبه کردیم سمتشون نریم دو روزه باباش مریضه ...

ما هم سال اول زندگیم حتی تا پای طلاق هم رفتیم ولی ارتباط که قطع کردیم زندگی مون خوب شد الان هم به بهانه مریضی شوهرم هر روز میاد خونه 

خسته نباشی عزیزم. این روزام‌ میگذره ولی همین که شوهرت قدردانه خدارو هزار مرتبه شکر کن که تحت تاثیر چرندیات مادرش قرار نمیگیره

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..