2737
2739
عنوان

کار و خستگی زیاد این روزهام کنار طعنه های مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم خسته نباشی واقعا،حرفای مادر شوهرت خیلی زننده است ولی شما که انقدر خانومی کردی تا حالا از این ب ...

نه خدا رو شکر دیگه مثل سال اول زندگی مون از مادرش گلایه نمیکنم تا وقتی توی یه ساختمون بودیم خیلی درگیری و ناراحتی پیش می اومد ولی از وقتی مستقل شدیم واقعا آرامش مون پا برجاس گاهی هم دلخوری پیش بیاد کمتر از چند روز حل میشه خدا رو شکر دیگه رفتارهاش عادی شده برامون 

اما چون هیچ وقت این حجم از کار و خستگی روی دوشم نبوده کمی دلخور میشم ولی اصلا به شوهرم گلایه نمیکنم که چرا مادرت فلان چیزو گفت 

چون تا من بخوام حرفی بزنم شوهرم خودش خیلی سیاست داره و مهربون هست فوری حرف های عاشقانه میزنه و ازم تشکر میکنه که با مادرش درگیر نمیشم 

و جای هم که لازم باشه خودش جواب مادرش رو میده تا بحث تموم بشه 

مهم شوهرته ک خداروشکر خوبه 

همسر منم عمل کرد یک هفته مادرشوهر و پدرشوهر و خواهرشوهرم و شوهرش و پسرش موندن خونه ما هی بریز و بپاش کردن دریغ از ی کمک کوچیک یعنی له میشدم داغون از صبح تا شب سر پا بپز بیار بشور هم ب همسر برس همسرم دید داغونم ب مامانش گفت برید خونتون زنم ب من میرسه بسته دیگه زحمت شماها هم افتاده گردن زنم بهش بر خورد رفتن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مادرش اگه اینقدر نگرانه پسرش ببره خونش ازش مراقبت کنه 

هزار بار گفت بیا ببرمت خودم دلم نمیاد تنهاش بزارم 

از طرفی مادرش اینو فردا بهانه میکنه که عروسم محل به پسرم نمیده و پشت سرمون حرف میزنه و همین باعث دعوا میشه 

پرستار هم نگرفتم به خاطر شرایط کرونا ولی الان میگم توی زندگی از این بالا و پایین ها هست اشکالی نداره ممکن خدای نکرده منم یه روز زمین گیر بشم و اون روز اگه شوهرم کنارم نباشه واقعا دلم ازش می شکنه 

2740

اخی عزیزم خدا خیرت بده 

ان شاءالله انرژیت چن برابر بشه

چقد خوبی تو چقدر خوب تره شوهرت که قدرتو میدونه

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂

چه‌مفت خوریه مادرشوهرت اون باید بیاد بمونه لااقل آشمری و نگهداری از بچه ها رو ب عهده بگیره تو رو خوب گیر آوردن ها ببین فک نکن قدرتو میدونن چن وقت دیگه همه چیز یادشون میره 

مهم شوهرته ک خداروشکر خوبه  همسر منم عمل کرد یک هفته مادرشوهر و پدرشوهر و خواهرشوهرم و شوهرش و ...

واقعا درکت میکنم منم هنوز از سر کار نیومده فامیل یا خانواده اش زنگ میزنن می خوایم بیایم خوزستان وضعیت کرونا خطرناک شده رعایت نمیکنن بعد هم برای عیادت که میان تا چند ساعت می شینن واقعا خسته میشیم هم من هم شوهرم 

واقعا درکت میکنم منم هنوز از سر کار نیومده فامیل یا خانواده اش زنگ میزنن می خوایم بیایم خوزستان وضعی ...

پنجره ها رو از دو طرف باز بزار هوا جریان پیدا کنه 

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.
یعنی وقتی سرکار هستید خواهرتون میاد کارای شوهرتون رو میکنه؟

نه کارهای شوهرم من انجام میدم اون فقط میاد کنار دوقلو هام می مونه من توی تایم کار دو بار میام خونه سر میزنم و اگه کاری داشته باشه انجام میدم 

2706