2733
2739
عنوان

کار و خستگی زیاد این روزهام کنار طعنه های مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 73 پست

حالا امروز خوزستان زلزله اومد دیشب تا حالا چون نزدیک موعد پریودم هستم استخوان درد زیادی داشتم و اصلا نتونستم بخوابم 

صبح همین که خواستم کمی استراحت کنم زلزله اومد بدون این که برم سمت دوقلو هام 

دویدم اتاق شوهرم که کمکش کنم بلند بشه فقط جیغ زدم زلزله فرار کنید برید حیاط 

بچه ها رفتن حیاط منم تا شوهرم بلند کردم زلزله تمام شد 

دیوار ها ترک خورد و کمی گرد و خاک از سقف ریخت سرمون 

اما یه لحظه حس کردم با شوهرم زیر آوار می مونیم 

مادر شوهرم زنگ زده میگه ترسیدم واسه پرسم گفتم الان فرار میکنی خودت کسی نیست به داد پسرم برسه و یه بغض مصنوعی هم میکرد 

گفتم نگران نباشید 

در کل موندم چرا مادر شوهر تا یه دعوای بین عروسش و پسرش درست نکنه دست بردار نیست   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر به تخم دانمون گرفتیم تخمدانمون باد کرده 😂

😂😂😂😂😂کوفت

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     

خدا  اجرتون بده واقعا  کار شما به نظرم خیلی با ارزشه و واقعا خداقوت  

به حرفای مادرشوهرتون هم اهمیت ندید 

زمانی که شما سر کارید کی پیش شوهرتونه وازش پرستاری میکنه؟

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2728

شما بجای اهمیت دادن به حرف مادرشوهر ک بخوای روشو کم کنی یه پرستار میگرفتی یا یه کارگر ک کارای خونه رو بکنه ک شما اینجوری زیر کارا له نشی! عزیزم ب کی میخوای چیو ثابت کنی اخه اون الان تو دلش میخنده ک هم کارارو شما میکنی هم تیکه بهت میندازه.. شما دقیقا داری مطابق میل مادرشوهر رفتار میکنی.. نکن خودت خدایی نکرده کمری زانویی کتفی جاییت داغون میشه و دیگه واویلا.. یه کارگر بگیر یا حتی شوهرتو دوقولوهاتو بفرست مادرش نگه داره ک بفهمه یه من ماست چقدر کره داره! 

اول اينكه حرف و افكار منفي رو از خودتون دور كنيد مثلا اول تاپيك رو نگاه كنيد چه جوري شروع كرديد

بعد هم اينكه خدارو شكر كه همسرتون منطقي و قدر دانند بي انصافي مادرشون رو ناديده بگيريد 

سوم اينكه اگر واقعا خسته أيد لزومي نداره تظاهر به شادي كنيد چون خودتون آسيب مي بينيد 

دعا ميكنم در پناه خدا اين دوران سخت تون با سلامتي و خيريت بگذره 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
2738
حالا امروز خوزستان زلزله اومد دیشب تا حالا چون نزدیک موعد پریودم هستم استخوان درد زیادی داشتم و اصلا ...

به نظرم ب مادرشوهرت بگو اگ خیلی نگرانین میتونین بیان خونمون مراقب پسرتون باشید

بعدم اگ اومد خیلی زر اضافی زد بگو شما نگران بودین خودتون کاراشو انجام بدید دیگ استرس نداشته باشین

دیگ هم کمکی برای کارای شوهرت نکن

ب شوهرتم بگو ازت دلخور نشه ولی زخم زبونای مامانش باعث این رفتارت شده

خداجونم دخترگلم و پسرم رو درپناه خودت حفظ کن😘😗خدایا به منم خونه خوب و بزرگ بده و منو از زندگی کردن تو یک ساختمون با مادرشوهر راحت کن😢😔الهی امین😚                         😁کاربرقدیمی😂                                     
حالا امروز خوزستان زلزله اومد دیشب تا حالا چون نزدیک موعد پریودم هستم استخوان درد زیادی داشتم و اصلا ...

خدایا یه پولی به ما یه عقلی هم به مادر شوهر اسی عطا بفرما 🙏🤲😂😂😂😂😂

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              

مهم همسرته که اینارو میبینه

اونم مادره.حتما واقعا ترسیده و این فکر و کرده.فقط سیاست نداره که به زبون نیاره.

راجب حرفای دیگشم فقط میتونم بگم بیخیال .انگار ن انگار که حرفی میرنه.توجه نکن

چقد دلم سوخت برات، ایکاش بجای زبونش یکم عقلش کار میکرد، بجای اینکه بشینه خونش فقط گیر بده ی روز بیاد مواظب پسرش باشه. مهم شوهرته که معلومه آدم حسابیه، مامانشو بیخیال

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

عزیزم خسته نباشی واقعا،حرفای مادر شوهرت خیلی زننده است ولی شما که انقدر خانومی کردی تا حالا از این به بعدشم تحمل کن تا شوهرت انشاالله زودتر سر پا بشه ،الان بخای گله کنی وقت مناسبی نیست با اینکه کاملا حق داری  خدا بهت تن سالم بده انشاءالله 

با کلیت داستانت کاری ندارم

ولی خودت چقد لوسی😐

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه