2737
2734
عنوان

داستان خونبس رها

| مشاهده متن کامل بحث + 81607 بازدید | 807 پست
خیلی ممنون عزیزم خیلی قشنگ بود دستت درد نکنه اگه دوباره داستان گذاشتی تگم کن لطفا 

خاهش میکنم عزیزدلم چشم حتما 💜

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیرم خوبی خسته نباشی..اکر داستان بعدیشو داری بی زحمت برامون بذار ممنونم🌹🌹

سلام گلم سرفرصت چشم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2731
خیلی ممنون بابت نظرت گلم  منم کاملا با شما موافقم حس خوبی ب رها نداشتم از تول مشخص بود عاشق ژی ...

تو اون سن کاملا طبیعی بوده که به کسی احساس داشته باشه با اون حجم بی مهری که برا یه دختر پانزده ساله پیش بیاد معلومه که اگر کسی بهت نیم نگاهی بکنه شیفته ش میشی 

من در این داستان کاملا حق رو ب رها میدم تمام کساییم که دلشو شکستن بنوعی با جانشان تاوانشو دادن .

ایقدر قشنگ نوشته ک من با اجازه ت استاتر بعضی از پارتا رو دوبار خوندم وباهاش بغض کردم .

2738
تو اون سن کاملا طبیعی بوده که به کسی احساس داشته باشه با اون حجم بی مهری که برا یه دختر پانزده ساله ...

ای جانم عزیزم 💜 

بله درست میفرمایید شما

چه زحمتی؟؟

این همه شات گرفتن و منظم فرستادن خیلی زمان میبره و این ک کاربرا توقع دارن پارت های زیادی با فاصله زمانی کمی گذاشته بشه، منم سرم شلوغ بود مهمون داشتیم ولی تلاشمو کردم کاربرا راضی باشن حالا پر بازدیدی چیزی بهمون نمیده من این داستانو قبلن خوندم خیلی خوشم اومد دوس داشتم افراد بیشتری بخوننش

ببخشید عزیزم در مورد امضاتون با چند ماه وزن کم کردی

از اواسط بهمن دارم استفاده میکنم هنوز قطع نکردم قرصو

2706