2752
2734
عنوان

داستان خونبس رها

| مشاهده متن کامل بحث + 81891 بازدید | 807 پست
@آزیتاااااااااااااا۷۴     @عسلتنها     @نوشابا    

مرسی گل

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
مرسی گل

فدات عزیزدلم💛

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیزم.  من دارم داستان رها رو میخونم.  مدام هی باید از اول شمارو سرچ کنم و داستانو پیدا کنم.  اگه میشه منو لایک کن ک کمتر اذیت شم 

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا
استارتر عزیزم.  من دارم داستان رها رو میخونم.  مدام هی باید از اول شمارو سرچ کنم و داستانو ...

عزیزم 😘🌹

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2731
عزیزم 😘🌹

فدای شما مهربان بانو 

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا
از اواسط بهمن دارم استفاده میکنم هنوز قطع نکردم قرصو

آها میشه عکس از جلدش برام بفرستی اگه زحمتی نیست

از داروخونه تهیه کنم یا عطاری؟

شما تا حالا چند کیلو کم کردی؟

بدون ورزش و رژیم وزن کم کردی عزیزم ببخشید سوالام زیاد شد گلم

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستید❤
آها میشه عکس از جلدش برام بفرستی اگه زحمتی نیست از داروخونه تهیه کنم یا عطاری؟ شما تا حالا چند کیل ...

از عطاری تو کمتر از سه ماه شش کیلو کم کردم ، رژیم هم فقط مصرف نون خیلی کم کردم و شیرینیجات، همین رژیم خاصی نداشتم، ورزشم نکردم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

سلام

داستان زيبا  والبته دردناك بود

چون توي سالهاي اخير هم اتفاق افتاده بيشتر حسش كردم

ولي جدي خيلي از جاها اشكم در اومد وخيلي جاها با بغض خوندم

ممنون استارتر عزيز

استارتر ممنونم بخاطر وقتی که گذاشتی و این سرگذشت رو کامل گذاشتی. 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
سلام داستان زيبا  والبته دردناك بود چون توي سالهاي اخير هم اتفاق افتاده بيشتر حسش كردم ول ...

عزیرم ♥️ خاعش میکنم

استارتر ممنونم بخاطر وقتی که گذاشتی و این سرگذشت رو کامل گذاشتی. 

خاهش میکنم عزیزدلم ♥️