2733
2739
عنوان

داستان خونبس رها

| مشاهده متن کامل بحث + 81063 بازدید | 807 پست
خیلی خیلی ممنون، هنوز نخوندم ولی معلوم خیلی زحمت کشیدی 🌹💖

😍😍♥️♥️♥️

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
این رمان رباب نیس 😂 رهاست  گویا براساس واقعیته و خیلی قدیمی هم نیست من پارسال خوندمش خود همین ...

عزیزم عکساشون اینارئ نداری خیلی کنجکاو شدم

بهشت زیر پای همه مادرا نیست، یه عده از مادر بودن فثط زاییدنش بلدن ،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اسی جان من تازه تموم کردم رمان و عاالی بود خیلی ممنون مرسی زحمت کشیدی فدات

قربونت برم گلم خوشحالم خوشت اومده 🌹♥️😍

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

چرا آدم های خوب آخر داستان بد شدند، بدها خوب ؟🤔

با قلمی خوب و فضا سازی عالی .ولی قصه درد بود. درد عقاید و رسوم غلط . درد جهل و بیسوادی .

دردی که به خاطرش رضا سینه سپر کرد و از ناموسش دفاع کرد و منجر به قتل شد ولی برای طائفه ای ریختن خون سر ناموس خودشون حق ،

امان از عقاید غلط و جهل 

چرا آدم های خوب آخر داستان بد شدند، بدها خوب ؟🤔 با قلمی خوب و فضا سازی عالی .ولی قصه درد بود. د ...

👍👍👍

سلام اسی جان شما از رمان طالع خون خبر داری ؟ازهمین نویسده است یه ساله دنبالشم🙁

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام