2737
2739
عنوان

یه سوتی خیلی شرم آور...😂😂😂

1677 بازدید | 60 پست

یادم میوفته دلم میخواد خودکشی کنم😂😂😂

وقتی که ۱۰ یا ۱۱ سالم بود رفته بودیم خونه خالم،

نزدیکای اذان ظهر بود من توی اتاق میخواستم بخوابم.

خاله من هم اومده بود همون اتاقی که من خوابیده بودم،میخواست نماز بخونه بنده خدا.

من متوجه اومدن خاله ام نشدم و فکر کردم تنها هستم،

یه نزدیک ۱۰ بار پشت سر هم،ببخشید(باد معده) ول دادم اونم صدا دار😂

همینجور این روند ادامه پیدا کرد که دیدم خاله ام هی میگه الله اکبر الله اکبر،

۴ رکعتو که خوند سریع پا شد و پنجره رو باز گذاشت😂

منم دیگه از خجالت خودمو به خواب زدم و خوابم برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

وایییییییییی   

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی ان شاءالله ثوابش هزار برابر به خودت برگرده (لا اِلهَ اِلّا انتَ سُبْحانَکَ اِنّی کُنْتُ مِنَ الظّالِمین ) .سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ

۱۰باااااار😐😑

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️

😐😐😐

بچه بودم تقریباً ۷ یا ۸ سالم بود،از وقتی که یادم میاد وقتی که میرفتم خونه مامان بزرگم همیشه یه پیرزن اونجا بود که ولو بود تو خونشون حتی جلوی بابابزرگم دراز میکشید میخوابید 😐

اون موقع ها داییم و بابابزرگم اینا با هم زندگی میکردن،،،خلاصه یه روز رفتیم خونه مامان بزرگ دیدم طبق معمول اون پیرزن اونجاست،بعد از اینکه رفت من جلوی همه شروع کردم به فحش دادن که فلانی خونه زندگی نداره که همیشه اینجاست.بوی گند میده و من اگه جای شما بودم درو باز نمیکردم و.... توی این مدت میدیدم مامانم داره سرخ و سفید میشه ولی اهمیت نمیدادم که مامانم یه نیشگون از باسنم گرفت و آروم دم گوشم گفت خفه شو اون پیرزن مادره زن داییته 😲🥺😭

آبروم رفت🤐

من 😁

زن داییم 😒

مامانم 😲🥺

بابام 😐🤐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2706