2733
2739
عنوان

یه سوتی خیلی شرم آور...😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1677 بازدید | 60 پست

خوب شد بنده خدا خفه نشدههه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نترکی دختر حالا بو هم داشتن یا فقط صدا بود😅😅😅😅😅

اگه بو نمیبود خالش پنجره باز نمیذاشت ک😕😂😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

بعضی وقتاخود شیطونمیآد میزنه رو شونم میگع داری چ غلطی میکنی؟😐👻              😎از اوج تا پرواااااز ۶۵۰
2728
2738
اوه شت😂اومای گاد😂اوووووفقط😂حالاخوبه اونقدرسنت زیادنبوده

همون موقع مامانم معذرت خواهی کرد و زن داییم گفت عب نداره بچه هست

ولی الانم راضی نیست سر به تن من باشه 🙂😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
یا خدا بدبخت خالت موقع نماز باید بوی بهشت رو حس میکرد ولی به جاش..😂😂😂

بوی فاضلابو حس کرد😂💔

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
😐😐😐 بچه بودم تقریباً ۷ یا ۸ سالم بود،از وقتی که یادم میاد وقتی که میرفتم خونه مامان بزرگم همیشه ...

وای خدااااااااا 😂😂😂😂😂 خونت حلال بوده از نظر زن داییت

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706