2733
2734
عنوان

ناز کردم بهم زنگ بزنه نزد😂

167 بازدید | 12 پست

کسی که باهم هستیم 

بهم زنگ زده بود من خواب بودم 

بعد خودم زنگ نزدم بهش وقتی میس کال رو دیدم 

چونکه الان معمولا کار داره گفتم مزاحمش نشم 

پیام دادم که من خواب بودم ببخشید

گفتم بذار یکمم ناز کنم

بعد گفت راحت باش و زنگ دیگه نزد 

ضایه شدم رفت 😂😑

به نظرتون ناراحت شده یا همون کار داشته؟

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔

بیخیالش

اصلا زنگ نزن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گفتم شاید کار داره 🙃

ول کننن

خب حالا خاستی اصلا ناز کنی

اون باید نازتو بکشخ

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2738
🥲😂 نازکشش ضعیفه

تقویتش کن

خیلی احتیاجه