2737
2734
عنوان

پزشکی یا دبیری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه مطب برای خودت باز میکنی.میدونیپزشکی چقدر درآمد داره؟دبیری هم به این آسونیا نیس که بخونی بری دب ...

دبیری ها تز همون اول استخدام اند دانشجوییشون هم حقوق میگیرن 

یعنی یه جایی حداقل دستت بند هست 

بقیه اش به زرنگی خودت واسه کار در زمینه کلاس خصوصی و کنکوره 

درسته عاشقش نیستم ولی دوستش دارم  نمی‌دونم باید چیکار کنم

درکل پزشکی انتهای باز داره

نمیشه گفت دقیقا آخرش چی میشه

خیلی راه های زیادی برای ادامه دادن داره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731
اونوقت این‌هنه ادم‌که دبیری میخونن باید همشون استخدام شده باشن دیگه.استخدام نمیشن مگه ابنکه دانشگاه ...

همون فرهنگیان منظورمه 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2740
شما هم ؟!

آره

تو هردوتا هم اگه برم میدونم موفقم ولی واقعا موندم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
من هم علاقع هم اسمشو مثلا بهت بگن دکتر خیلی حس خوبیه از همون اول دبیرستان درس خوان بودی؟

اره من تو دبیرستان بیشتر از سال کنکور درس خوندم.

اسمش مهم نیست باید با سختیاش اشنا بشی .ادم سختی کشیدن هستی یانه.دیدن مرگ و میر ادما واست قابل تحمله یانه بیماری که مشکلات زیادی داره سوختگی سرطان تصادف و.روحیه اتو خراب میکنه یانه .کشیک شب دادن رو دوست داری یا نه.من روحیم حساسه واسه همین فکردم نمیتونم تحمل کنم 

دبیرا همه استخدامن چی میگی 😐😕

خواهر من دبیری خونده هیچ جاهم استخدام نکردن .پسر داییم دبیریه استخدام‌نکردن من دیدم اطارفم که میگم دیگه عزیزم

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔
اره خب ولی پزشکی هم خوبه

پزشکی از یه لحاظ بهتره اینجا خوب نباشه میتونی بری اونور ولی دبیری این مزیتو نداره، دبیری واسه ایران بهتره از همون اول حقوق میگیری و استخدامی ولی پزشکی باید بیشتر تلاش کنی

دبیری ها تز همون اول استخدام اند دانشجوییشون هم حقوق میگیرن  یعنی یه جایی حداقل دستت بند هست&n ...

منظورت دانشگاه فرهنگیانه یا بقیه دانشگاه ها

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔
2706