2733
2734
عنوان

پزشکی یا دبیری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 52 پست
اره من تو دبیرستان بیشتر از سال کنکور درس خوندم. اسمش مهم نیست باید با سختیاش اشنا بشی .ادم سختی کش ...

متاسفانه منم ایچیزارو میبینم دلم ضعف میره ولی خب علاقه دارم خیلی زیاد حتی فکر نرسیدن بهش منو دیوونه میکنه

🖇🍭💛🍃
همون فرهنگیان منظورمه 

اره فرهنگیان از اول استخدامن من فکر کردم دانشگاه روزانه ای آزادی چیزی بگی چون اونارو اصلا استخدام نمیکنن

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دبیری استخدام میشه بیکار نمیمونه مطب هم پول میخاد 

اگه پزشکی بری فک نکنم از اول بتونی مطب بزنی

بچه های منطقه ۱ اندازه سال تحصیل و منطقه ۲ و ۳ ۲ برابر سال تحصیل باید برا دولت کار کنن

مگر این که پردیس یا آزاد باشی

پزشکی ۷ سال درسه

۲ سال طرح

و اصلا زودبازده نیست

دبیری بی دردسره

حقوقش ولی کمه

یعنی ندیدم معلمی که راضی باشه مگر این که کلاس خصوصی بخواد بگیره

ولی خانم مسئول تنهایی درآمد نیست و شوهرشم هست

کلا دبیری بی دردسر تره درآمد داره ولی زیاد نیست

پزشکی پرستیژ داره پولم داره ولی پولش اصلا به این زودیا بهت نمیرسه

2728
اونا فرهنگیان نخوندن یه رشته دیگه خوندن حتمن علوم تربیتی ای چیزی

پنم گفتم که اگه فرهنگیان باشه استخدام‌ میکنن.اگه دانشگاه دیگه باشه استخدام‌نمیکنن.نه عزیزم دبیریه .من‌فکر کردم ایشون یه دانشگاه دیگه مدنظرشه

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔

کسی تو این تاپیک 

سال دوم قبول شده؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2740