2726
عنوان

پزشکی یا دبیری؟

1296 بازدید | 52 پست

من سال دیگه کنکور دارم 

میدونم اول باید رتبش رو بیارم ولی میخام یه هدف داشته باشم براش بخونم 

نمی‌دونم کدوم هدف رو انتخاب کنم به هر دو هم علاقه دارم 

ولی میگم پزشکی بعد تموم شدن درس کجا کار میخاد بکنه بجز مطب ؟بیماریتان چطور استخدام میشه ؟

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بین پزشکی و دبیری موندم 🤕

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

الان همه میان میگن پزشکی در حالیکه اصن این دوتا ربطی ندارن و خیلی ملاکا باید سنجیده بشه

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

بنظرم واست دبیری مناسبتره

چون پزشکی عشق میخواد

کسی هم که عاشق پزشکیه این حرفا رو نمیزنه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

من دبیری رو زدم اولویت ۶۰ برا انتخاب رشته😐👌🏻

البته از اولم هدفم پیرا بود

بابام میگف دبیری برا خانوم بهتره

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
بنظرم واست دبیری مناسبتره چون پزشکی عشق میخواد کسی هم که عاشق پزشکیه این حرفا رو نمیزنه

درسته عاشقش نیستم ولی دوستش دارم 

نمی‌دونم باید چیکار کنم 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2706