2733
2739
عنوان

پزشکی یا دبیری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 52 پست

خب یه مطب برای خودت باز میکنی.میدونیپزشکی چقدر درآمد داره؟دبیری هم به این آسونیا نیس که بخونی بری دبیر شی خیلیا هستن خوندن الانم بیکارن.مگه اینکه سرمایه داشته باشی یه مدرسه تاسیس کنی 

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یه مطب برای خودت باز میکنی.میدونیپزشکی چقدر درآمد داره؟دبیری هم به این آسونیا نیس که بخونی بری دب ...

دبیری استخدام میشه بیکار نمیمونه مطب هم پول میخاد 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2731
من هدفم پزشکی بود .قبولم شدم ولی رفتم دندون     علاقه تو پزشکی خیلی خیلی مهمه فقط به خاط ...

عزیزم ترم چندی ؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

دبیری زود بازده هست و دردسرش کمتره

پزشکی دردسرش بیشتر

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738

هرچی علاقتههههه...این خیلی مهمه..هرکجا علاقه‌ای باشه..کلی هدف و ایده پشتشه و قطعا موفق میشی...بین دبیری و پزشکی خیلی تفاوته چجوری دو‌دلی؟؟؟🙄 ببین شخصیت و روحیاتت به کدوم نزدیکه

من دیگر متاسف بر کسی نیستم،                تأسفم بر( من )است، که در رضایتمندی دیگران تلف شد.                 «جبران خلیل جبران»                                                                                                                  
من هدفم پزشکی بود .قبولم شدم ولی رفتم دندون     علاقه تو پزشکی خیلی خیلی مهمه فقط به خاط ...

خیلی خوبه که قبول شدین راه خودتون رو شناختید و انتخاب کردید 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

صد درصد پزشکی چون دبیری شرایط قبولی فقط به درس ربط نداره .مصاحبه و...داره

پزشکی خودتی و درس

بعد از قبولی میتونی تدریس خصوصی کنی درامدش بالاست

اگه هدفت خیلی والاست و خیلی ارزوها داری بی شک پزشکی

من الان پزشکی البرز میخونم 

من هم علاقع هم اسمشو مثلا بهت بگن دکتر خیلی حس خوبیه

از همون اول دبیرستان درس خوان بودی؟

🖇🍭💛🍃
دبیری استخدام میشه بیکار نمیمونه مطب هم پول میخاد 

اونوقت این‌هنه ادم‌که دبیری میخونن باید همشون استخدام شده باشن دیگه.استخدام نمیشن مگه ابنکه دانشگاه فرهنگیان بخونی

مادر به قربانت ؛چقدر دلم تنگ است برای دیدن چهره معصوم و کودکانه ات،برای در آغوش کشیدن و بوییدن عطر تن کودکانه ات....جان مادر!چند سال دیگر باید چشم انتظارت باشم تا بیایی و نجات دهی مرا از این سکوت گوش خراش خانه ؟نبودنت دارد در دلم سنگینی میکند ...مگر چه میخواهم جز اینکه دستان کوچکت را بگیرم و درست راه رفتن و راهِ درست رفتن را به تو بیاموزم؟جان مادر ، من‌که دستم به آسمان نمیرسد خودت برای آمدن خودت کاری کن ...😔😔