2752
2734
عنوان

کیا کاربر هارلی کویین رو یادشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 72 پست
چرا کسایی که معروفن ( حتی خوبم معروفن، مث این هارلی که من خودم نخوندم ) عاقبت خوشی تو نی نی سایت برا ...

حسودن..

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
یه عوضی به اسم‌گربه چکمه پوش رفته بود پی ویش اززیر زبونش حرف کشیده بود اون طفلی باهاش درد دل کرده بو ...

اوه اوه چه حوصله ای دارن مردم😟😟😟

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا کسایی که معروفن ( حتی خوبم معروفن، مث این هارلی که من خودم نخوندم ) عاقبت خوشی تو نی نی سایت برا ...

امان از دست آدمهای حسود   

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

وای عزیزم امضاتو خوندم

خداروشکر😍🤲 انشالله صحیح و سالم بغلش بگیری

وااااا🙁 
2731
مننننن؟😐

کسانی که عصو نباشن فقط میتونن بخونن و لایک کنن. اسمون هم کاربر نی نی سایت هستش. مگه ندیدی .کاربر نی نی سایت راه به راه لایک میکنه و خیلی ها تاپیک میزنن جوری میترسن انگار قاتل زنجیره اییه لایکصون کرد و هر لحظه میخواد ییاد جونشون رو بگیره😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
گربه چکمه پوش نبود  غلاغسیاه بود بنظرم

نه گربه بود..هارلی یه حرفی پشت غلاغ زده بود

ولی خب اون بیشعور حقش نبود اسکرین بده تاپیک کنه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
امان از دست آدمهای حسود    

اونا تو زندگی واقعی حسودیشون به اطرافیانشون چقده خدایااااا😧

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

آره منم یادمه

اون موقع دبیرستانی بودم و خاموش میخوندم

اولین کاربری بود که توی سایت شناختمش و تاپیکهاش رو دنبال میکردم

همیشه جنجالی! همیشه هم گل ماجرا خودش بود و خاطره‌اش بهترین بود

واقعا جاش خالیه

نه گربه بود..هارلی یه حرفی پشت غلاغ زده بود ولی خب اون بیشعور حقش نبود اسکرین بده تاپیک کنه

آهااا . درست یادم نمیاد جزئیات رو ..

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
وای عزیزم امضاتو خوندم خداروشکر😍🤲 انشالله صحیح و سالم بغلش بگیری

ممنون از شما گل 🌷🙏😍 انشالله

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
 اونا تو زندگی واقعی حسودیشون به اطرافیانشون چقده خدایااااا😧

متاسفانه تو زندگی واقعی فقط این حسادت تو دلشون جمع میشه تو مجازی بروزش میدن

کسانی که عصو نباشن فقط میتونن بخونن و لایک کنن. اسمون هم کاربر نی نی سایت هستش. مگه ندیدی .کاربر نی ...

اها😂😂😂

نه بابا من نبودم

سال ۹۷ و ۹۸ عضو نبودم فقط میخوندم

ک لایک هم نمی کردم اصلا😕😅

کاربری دومم هست 

شاید بعضی ها کاربری قبلیم رو بشناسید

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
2706