2737
2734
عنوان

کیا کاربر هارلی کویین رو یادشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 72 پست
من زیاد نمیشناختمش فقط گاهی کاربریش رو دیده بودم و تاپیکهاش درمورد محیط زیست دختر خوبی بود خیلی وق ...

آره فک کنم دو سالی میشه نمیاد

خیلی خانم باسواد و فهمیده ای بودن  

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
 متاسفانه تو زندگی واقعی فقط این حسادت تو دلشون جمع میشه تو مجازی بروزش میدن

شایدم اونجا بدتر باشن

آخه مجازی و حسادت رو من واقعاااااااا نمیفهمم

حسادت به کسایی که نمیبینیشون و پشت یه تلفنن ؟😐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدم اونجا بدتر باشن آخه مجازی و حسادت رو من واقعاااااااا نمیفهمم حسادت به کسایی که نمیبینیشون و ...

آره واقعا

خدا قلبشون رو بزرگ کنه و به دلشون آرامش بده الهی 

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
من نمیشناسمش ولی به نظرم درگیر ادمها نباشید نه یکیو انثقدر بزرگ‌کنید واسه خودتون نه تحقیر کنید کسیو ...

اینطوریم ک میگین نیس 

بعضی از خوباش واقعین

مث دوستای گلم 

ک همینجا دوست شدیم الان مث خواهریم☺️☺️☺️

@قله_سابقم    

@نوشابا    

@shadiqueen    

❤❤❤

وااااا🙁 
2731
اها😂😂😂 نه بابا من نبودم سال ۹۷ و ۹۸ عضو نبودم فقط میخوندم ک لایک هم نمی کردم اصلا😕😅 کاربری ...

اها اها🤭🤭

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

اصلا موسس تاپیکای عجیبترینها و ترینها کلا اون بوده یه تاپیک شرم اورترین سوتی داشته یه ماه تو پربازدیدا بوده

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
اینطوریم ک میگین نیس  بعضی از خوباش واقعین مث دوستای گلم  ک همینجا دوست شدیم الان مث خو ...

من دورت بگردم اخه فری اجی قشنگ من    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

منم یادمه اونموقع خواننده خاموش بودم خیلی تاپیک قشنگی بود

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2740
اینطوریم ک میگین نیس  بعضی از خوباش واقعین مث دوستای گلم  ک همینجا دوست شدیم الان مث خو ...

فدات شم خشگل من ...تو بهترین منی ...عاشقتم

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سوگلی ها عشقن کلا💋😍 @قله_سابقم     دوسش داشتم اون موقع ک خواننده خاموش ب ...

مرسی آجی قشنگم ..فرشته خشگل من ،🌹🌹🌹💋

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
فداتم ک من سوگل نازم❤❤❤❤💋💋💋

خدانکنه عزیزدلم،🌹🌹🌹🌹💖

قربونت برم من فرشته خوشگلممممم😍😍😍😍😍😍😍😍آره واقعا شماها مثه خاهرین واسه منن😍😍😘😘بمونین برام