2733
2739
عنوان

کیا کاربر هارلی کویین رو یادشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 72 پست

سر‌ چی گذاشت رفت؟

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

اون موقع اسمت کاربر نی نی سایت بود؟😁😁😁😁😁 هی لایک میکردی همه رو میلرزوندی؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد نمیشناختمش چون اون موقعا کم میومدم سایت ، ولی بعدا که تاپیکاش و نگاه کردم فهمیدم خیلی دوس داشتنی بوده و حیف که اذیتش کردن رف ، یه کاربر نرگس او بود اونم دوسش داشتم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
چرا مگه چیکارش کردن

هیچی چشم دیدنشو نداشتن 

ب خاطر معروف شدنی که دست خودش هم نبود

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
چرا مگه چیکارش کردن

تاپیکای فان میزد و همیشه تاپیکهاش پربازدید می‌شدن

به جای تاپیکهای الان که همه پربازدید ها یا دعوا هست یا خیانت اون موقع تاپیکهای هارلی پربازدید بود

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
اون موقع اسمت کاربر نی نی سایت بود؟😁😁😁😁😁 هی لایک میکردی همه رو میلرزوندی؟

مننننن؟😐

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙

تاپیکای باحالی داشت همیشم پربازدید بود برا همینم اذیتش کردن بنده خدارو 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2740

چقدم مهربون بود🤧🙁🥰🥰😍

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
تاپیکای فان میزد و همیشه تاپیکهاش پربازدید می‌شدن به جای تاپیکهای الان که همه پربازدید ها یا دعوا ه ...

اره چندتاشو خوندم چند ماه پیش لذت بردم. تاپیک های الان که همه مسخره بازی شدن

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
چرا مگه چیکارش کردن

یه عوضی به اسم‌گربه چکمه پوش رفته بود پی ویش اززیر زبونش حرف کشیده بود اون طفلی باهاش درد دل کرده بود بعداومد تاپیک زد اسکرین داد که خرابش کنه مثلا 

کاملا معلوم بود هدفشون حذف هارلی بود

مثل کاری که با کاربرای معروف دیگه ای مثل جوانمرد کردن مثلا

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

چرا کسایی که معروفن ( حتی خوبم معروفن، مث این هارلی که من خودم نخوندم ) عاقبت خوشی تو نی نی سایت براشون رقم نمیخوره ؟

چرا اذیتشون میکنن و باعث میشن تعلیق بشن و از سایت برن؟

ملض دارن🤨

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
سر‌ چی گذاشت رفت؟

با یکی از کاربران دعوا کردن

یادم نیست سرچی اما بعد از اون رفت دیگه

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
یه عوضی به اسم‌گربه چکمه پوش رفته بود پی ویش اززیر زبونش حرف کشیده بود اون طفلی باهاش درد دل کرده بو ...

گربه چکمه پوش نبود 

غلاغسیاه بود بنظرم

2706