2733
2739
اره منم اصلا خوشم نمیاد ولی بعضیاشون خیلی گرون میدن ینی تخفیفم ک بدن بازم به اون  قیمت واقعیش ن ...

من اگه ببینم خیلی گرون میده جای چونه زدن ولش میکنم نمیخرم

اگرم از کسی چیزی بخوام قبول نکنه زورم میاد دوباره بگم،بهم میگن خیلی غدی😁😂

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگم کمتر حساب کنید خواهرامم میخوان بیان اینجا خرید😂😂

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
زن داداش من جنس ۲۰ تومنی رو اینقدر چونه میزنه که بخره ده تومن 🤯  حالم بهم میخوره باهاش برم خری ...

مادرشوهرمنم اینجوریه.۱۰سال پیش یه بار باهاش رفتم خرید دیگه نرفتم.یه قفل بود فروشنده گفت ۲تومن خودشو کشت گفت هزار بیشتر نمیدم.فروشنده بهش داد مادرشوهرم ۵۰۰تومن گذاشت قفلو برداشت اومد بیرون🤦‍♀️از خجالت مُردم

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

من میگم‌پول ۶ ماه بارهنگ و جمع کردم تا بتونم اینو بخرم😐😑😣🤣🤣🤣ولی ای تخفیف میده 

ی سری رفتم لباس بخرم گفت ۴۶۰ تومن اینقدر چونه زدم گفتم شوهرم کارگره  خودمم چن ماه پول یارانمو و جمع کردم تا بتونم بخرمش🤣دیگه با هزارتا بدبختی ۳۶۰ بهم داد😐ولی باز باکمال پروی گفتم بازم کمه😂

2738

لطفا فقط وقتی تخفیف میگیرید از دستفروش و شغلهایی که قیمت جنسهاشون پایینه تخفیف نگیرید. می‌رید جنس چند میلیونی می‌خرید و مثلا ۱۰۰ هزارتومان بهتون تخفیف میده و خوشحال میشید در صورتی که فروشنده سودش توی همون فروش خوب بوده ولی گیر میدید به جنس ارزون و همش تخفیف می‌خواین😀😀

من ابله یه زمانی اینجوری بودم هرچیزی می‌خریدم درخواست تخفیف کردم.بعد یه روز دیدم بعضی جاها چقدر کارم زشته،مخصوصا برای چند هزار تومان تخفیف🤣🤣🙈🙈

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

میگم تخفیفشم بدید دیگه😁

اونام یا میگن اف خورده

یا میگن باشه

بیشتر از این چونه نمیرنم

شوهرمم خوشش نمیاد چونه بزنم

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706