2733
2739

هیچی نمیگم ولی تخفیف میگیرم تازه کلی هم تشکر میکنن😂 اولین خانمی هستی که چونه نمیزنه 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
حالا من وقتی تخفیف نمیگیرم همش احساس میکنم یه اسکول بی زبونم،😂😂😂

خوب چرا احساس نمیکنی یه بانوی ثروتمندی که این دو قرون پول چیزی از ثروتت کم‌نمیکنه؟

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لا بلد تخفیف گرفتن 

اما شوهرم پدرشو درمیاره یه پالتو میخواستیم بگیریم سال پیش آذر ماه ۷۹۰میگفت شوهرم اونقدر چونه زد ۶۰۰گرفت گفت نه خودم کارت میکشم ۵۹۹کشید یعنی هلاک ۱۰۰۰تومنی شدم رفت😵🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴

🥀بنام خداوند رنگین کمان🥀
عریزم کدتخفیف چجوری.از چ سایتایی خرید میوکنید

فقط دیجی کالا، دیجی استایل، بانی مد، مواد خوراکی هم اکالا و افق کوروش

الان بانی مد جشنواره داره اگه دوست دارید شانستونو امتحان کنید، اگه کد تخفیفتون بالای ۸۰ درصد بود و نخواستید لطفا به خودم بدید

https://bani.link/bhr/?id=875667

2728
فقط دیجی کالا، دیجی استایل، بانی مد، مواد خوراکی هم اکالا و افق کوروش الان بانی مد جشنواره داره اگه ...

خب کد تخفیف ازکجا میگیرید.لینکش کار نمیکنه.باشه نخواستم ب خودتون میدمش

خب کد تخفیف ازکجا میگیرید.لینکش کار نمیکنه.باشه نخواستم ب خودتون میدمش

اینجا نمیشه لینک فرستاد، کپی پیستش کن، کدش همون لحظه واسه خودت اس ام اس میشه، بالای ۸۰ درصد بود و نخواستید ممنون میشم

2738