2733
2734

من یه ساعت حرف میزنم خخخخ برا تخفیف 

بعدم مثلا میگم یه ساعت حرف زدم دهنم خشک شد فقط ۳ هزار تومن آخه خخخخخ

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه ساعت حرف میزنم خخخخ برا تخفیف  بعدم مثلا میگم یه ساعت حرف زدم دهنم خشک شد فقط ۳ هزار توم ...

وای ن فقط اونجاش ک هزار تمن تخفیف میدن ینی میخام آب شم برم تو زمیین بهش بگم دیگه همین هزار تمنم بکش بدبخت گدا 😑😂🥺🥺

مثلا دویست تومن هست میگم بیا این صد تومن میگه نه پس صدو پنجاه بده 😉

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2728
وای ن فقط اونجاش ک هزار تمن تخفیف میدن ینی میخام آب شم برم تو زمیین بهش بگم دیگه همین هزار تمنم بکش ...

خخخخخخ

ولی یه جا گرون رفتیم 

کفشی ک ۱۴۰هزار تومن بود میداد ۳۰۰ تومن 

فقط سایز اون کفش ب پای من میخورد 

رسوندمش ب ۲۴۰

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
2738

خوشم نمیاد التماس کنم یا اصرار کنم، یه بار میگم

_لطفا یه تخفیف هم در نظر بگیرید

_یا اینکه عددو رندش میکنم میگم همون فلان قیمت حسابش کنید

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
واقعا 😳😳ینی انقد اختلاف چقد بعضیاشون بی انصافن ...

بله خیلی 

و اون موقع کفشا من پاره شده بود 

روز تعطیل هم بود و همه جا سایز پا منو نداشتن

مگه داریم از اینا 🥺🥺🥺🥺

آره حالا شوهرم بیشتر تخفیف میگیره

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
خوشم نمیاد التماس کنم یا اصرار کنم، یه بار میگم _لطفا یه تخفیف هم در نظر بگیرید _یا اینکه عددو رند ...

اره منم اصلا خوشم نمیاد ولی بعضیاشون خیلی گرون میدن ینی تخفیفم ک بدن بازم به اون  قیمت واقعیش نمیرسه

2706