2733
2734

من یه ساعت حرف میزنم خخخخ برا تخفیف 

بعدم مثلا میگم یه ساعت حرف زدم دهنم خشک شد فقط ۳ هزار تومن آخه خخخخخ

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یه ساعت حرف میزنم خخخخ برا تخفیف  بعدم مثلا میگم یه ساعت حرف زدم دهنم خشک شد فقط ۳ هزار توم ...

وای ن فقط اونجاش ک هزار تمن تخفیف میدن ینی میخام آب شم برم تو زمیین بهش بگم دیگه همین هزار تمنم بکش بدبخت گدا 😑😂🥺🥺

مثلا دویست تومن هست میگم بیا این صد تومن میگه نه پس صدو پنجاه بده 😉

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2731
وای ن فقط اونجاش ک هزار تمن تخفیف میدن ینی میخام آب شم برم تو زمیین بهش بگم دیگه همین هزار تمنم بکش ...

خخخخخخ

ولی یه جا گرون رفتیم 

کفشی ک ۱۴۰هزار تومن بود میداد ۳۰۰ تومن 

فقط سایز اون کفش ب پای من میخورد 

رسوندمش ب ۲۴۰

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه

خوشم نمیاد التماس کنم یا اصرار کنم، یه بار میگم

_لطفا یه تخفیف هم در نظر بگیرید

_یا اینکه عددو رندش میکنم میگم همون فلان قیمت حسابش کنید

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
واقعا 😳😳ینی انقد اختلاف چقد بعضیاشون بی انصافن ...

بله خیلی 

و اون موقع کفشا من پاره شده بود 

روز تعطیل هم بود و همه جا سایز پا منو نداشتن

مگه داریم از اینا 🥺🥺🥺🥺

آره حالا شوهرم بیشتر تخفیف میگیره

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
خوشم نمیاد التماس کنم یا اصرار کنم، یه بار میگم _لطفا یه تخفیف هم در نظر بگیرید _یا اینکه عددو رند ...

اره منم اصلا خوشم نمیاد ولی بعضیاشون خیلی گرون میدن ینی تخفیفم ک بدن بازم به اون  قیمت واقعیش نمیرسه