2737
2734
عنوان

خانمای اقدامی

108 بازدید | 5 پست

کی تنبلی تخمدان داره و درحال اقدامه؟ چندوقته که اقدام داره؟ چه دارویی مصرف میکنه؟ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
بومادران برا تنبلی تخمدان عالیه از عطاری میگیری مثل چایی دم میکنی میخوری یه گل زرد رنگه

شماهم استفاده کردید؟ روزی چندبار؟ 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اره استفاده کردم من روزی دوبار صبح و شب میخوردم 

خیلی ممنون از راهنماییت گلم. شماهم تنبلی تخمدان دارید؟ چندوقته اقدامید؟ 

خیلی ممنون از راهنماییت گلم. شماهم تنبلی تخمدان دارید؟ چندوقته اقدامید؟ 

من داشتم الان بچه دارم کیست و اینا داشتم دکترم چندتارفتم اصلا داروهاش بابدنم نمیساخت کلا گر میگرفتم انگار میخواستم فقط بدوام آتیشش خاموش شه دراین حد یکی از دوستام بومادران برام آورد که اونم خدا حاجت رواش کنه واقعا برام مفید بود کلا کیستام رفت چند ماه بعدم که باردارشدم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش