2733
2734

من پرستاری میخونم فعلا ترم دو هستم دوس دارم براخودم یه درامد داشته باشم به نطرتون برم وسایلاشو بخرم اموزش ببینم یه درامدی داشته باشم خوبه به نطرتون؟؟؟🤔

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دلم میخواد میکاپ یاد بگیرم 

احتمالا درامد ناخون کاری بیشتره خیلی ددس دارم خودم درامد داشته باشم غیر این چیزی نیومد دهنم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2738
عالیه،ولی وسایلاش هم گرونن ها

دوستم پنج ملیون خرید وسایلاشو 

رفقا من امروز ۶تا تاپیکمو زدم اگر کسی میتونه برامن یه تاپیک بزنه با مضمونی که میگم تو تلم یا اینستام پی ام بده وبگه برا چی پی ام زده🙇اسی جان ببخش تو تاپیکت پی ام گذاشتم

ادرس تلم@znb_arg

اینستا@znb_ad

منم ترم دو هستم و دوست دارم یکی ازین کارا رو یاد بگیرم ولی نمیدونم کدومش خیلیم هزینه بر هستن اکثرا

من فقط این اومد ذهنم کار دیگه که ابرومند باشه وبازنا در ارتباط غیر این به ذهنم نیومد

میشه بگین ورودی چه سالی هستین رتبتون چند بوده سال اول قبول شدین؟؟و از کی رفتین ازمون ازمایشی😅 اخه ...

من سه بار کنکور دادم تا بالاخره قبول شدم