2737
2734
عنوان

به نطرتون همراه اینکه برا دانشگاه میخونم ناخون کاری یادبگیرم خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 47 پست
من خودم نزدیک هفت هشت میلبون خرج کردم بازم لاکام تکمیل نیس

ماهی چقد درامد داری ؟چطوری مشتری جمع کردی توسالن کار میکنی؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستگاه میخواد ؟چجوریه یکم میگی درموردش گرونه دستگاهش؟؟

آره دیگه باید دستگاهشو بخری، راستش من از قیمتش اینا اطلاعی ندارم، ولی اگه ی جای خوب بری ک از اول حرفه ای و قشنگ یادت بده ی درآمد خوب و عالیه، مخصوصا ک همه ب زیبایی صورت و ابروشون اهمیت میدن

2728
به کارهای پوستی هم فکر کن مثل پاکسازی و مشاوره پوست و ... .یکم نزذیک تر به رشته ات باشه بهتره 

مثلا چیا؟؟فک کنم دستگاه های گرون بخواد اونا

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2740
ماهی ک دم عید شکر خدا خوب بود الان بیکار البت بگم من پنج ماهه شروع کردم

خب مثلا چقدر حدودی؟؟

بقیشونو جواب نمیدین 😑😅

سال اول رفتم ازمون دوسال بعدی نرفتم اعتماد به نفسمو میورد پایین

این دوستمون راست میگه پاکسازی پوست هم عالیه، مخصوصا کنارش حلزون تراپی هم انجام بدی

اخه اونا دستگاهشون واقعا گرونه اون همه نمیتونم فعلا دانشجوام فوقش بتونم ۱۰ تومن جور کنم