2737
2734
عنوان

به نطرتون همراه اینکه برا دانشگاه میخونم ناخون کاری یادبگیرم خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فقط این اومد ذهنم کار دیگه که ابرومند باشه وبازنا در ارتباط غیر این به ذهنم نیومد

منم ناخن کاری خیلی دوس دارم، میکروبیلدینگ هم اگه علاقه داشته باشی خیلی خوبه، کلی هم طرفدار پیدا کرده

ب نظرم خوب نیست...سعی کن بری کامپیوتر یاد بگیری

یه کار  موقت میخوام چون تواینده خودم میرم سرکار میگم یه کمک هزینه باشه فعلا ددس دارم مستقل بشم ولی نمیدونم جز این چیزی نیومد ذهنم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2740
منم ناخن کاری خیلی دوس دارم، میکروبیلدینگ هم اگه علاقه داشته باشی خیلی خوبه، کلی هم طرفدار پیدا کرده

دستگاه میخواد ؟چجوریه یکم میگی درموردش گرونه دستگاهش؟؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

من یه خانم میشناسم رشته حقوق دولتی هست ناخن کاره از خوش اخلاقی وخوش برخوردیش نگم برات خیلی هم جوونه همش داره حرف میزنه میخنده تعریف میکنه کلا آدم میخواد بره پیشش شارژ بشه جدا از کارش که خیلی ظریف ودقیق وبا حوصله هست

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
والا ۵ میلیون واسه من هزینه زیادی😅بعد پول لاک هم هست

بابام بهم هدیه قبولی دانشگاه پول داده بود چند ملیون اونو نگه داشتم بزنم تویه کاری😂😂