2733
2739
عنوان

زنها باید چیکار کنند بالاخره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 106 پست

باید میگفتی امثال شمارو ما به هیچ جامون حساب نمیکنیم.خود مردهام حسابتون نمیکنن.  راجع به مرد زندگی صحبتی داشتی بفرما. هیچ زنی دنبال یه هرزه هوس رانی مثل جنابعالی نیست. خیالتو راحت 

یه خانم مستقل و قوی 

اون اقا از اون افرادی هست که تازه چهارپاش رو گذاشته کنار گوشی گرفته دستش

به حرف هر کسی که نباید گوش داد جانم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بخدا تا صبح حالم بد بود  من خودم کلی دختر دیرم دانشگاه زیر ۲۵ سال ی خواستگار ندارد ولی دختر دی ...

وقتی دخترامون انقد ارزش خودشونو میارن پایین معلومه مردهای هرزه خودشونو دست بالا میگیرن وفک میکنن تحفه هستن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
بد نیست ولی برا مردا افتضاحه و خیلی بدددد

درود بر شما عزیزم 

فکر کنم خودش خیلی خیلی اوضاعش خراب بود 

ی دختر ۳۶ ساله ویس گذاشته بود طور خدا کسی من و میگیرد من تا حالا دوست پسر نداشتم 

اینم گفت دوره نجابت گذشته 

میلیونها دختر عمرشون هدر رفت 

اصلا نمیدانید این چه لحن ناجوری داشت 

قشنگ داشت ترغیب میکرد به هرزگی 

البته اشنایی دختر و پسر طبیعی و بابد باشد ولی ایشان علنا میگفت فقط تا سن ۲۵ با همه باشید تا یکی بگیرتتون 

مقصر قوانین هستن

باید ازدواج زیر۱۸ سال ممنوع اعلام بشه

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2738
آموزش جذب اقایون عزیزم  جنسی نبود  اسمش گذاشته بود روانشناس  واقعا مردهاانقدر ظاهر ...

باید میگفتی حالا آقایون خودشون چی هستن که اینقدر هم پرتوقع هستن.

ما زن ها هم از مرد قد بلند با اندام ورزیده و ماهر در روابط زناشویی و پولدار و چشم و ابرو مشکی و ول خرج و مستقل و عاشق پیشه خوشمون میاد.

چه پررو بوده!!!!

جا من خالی بوده دهنشو آسفالت کنم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
مقصر قوانین هستن باید ازدواج زیر۱۸ سال ممنوع اعلام بشه

زیر ۱۸ ممنوع باشه

ولی واقعا زیر ۲۵ اشتباه محضه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

متاسفانه زنان ایرانی در این ۴۰ سال عقب گرد داشتن و انقدر روی نقش همسری و مادری شون تکیه شده که فراموش کردن قبل از همه انسان هستند 

البته من به شما قول میدم دنیای پیش رو ، مسلما اینطور نمیمونه 

الان از ۵ تا ازدواج ، شایددد یکیش موفق باشه ، ۲ تاش طلاق رسمیه و ۲ تا دیگه طلاق عاطفی 

دیگه دوره ای که بشه به ازدواج به عنوان یک روش زندگی تکیه کرد گذشته 

اون کانالها هم در راستای مقاومت در برابر همین تغییرات درست شدن

لینک گروهوبده،جنازه روتحویل بگیر😂😂😂😂

وااای مردم از خنده.

خخخخخخخخ.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706