2410
2553
عنوان

زنها باید چیکار کنند بالاخره؟

1258 بازدید | 106 پست

سلام خانمها روز خوش 

من دیشب وارد گروهی شدمکه مثلا اموزش جذب آقایون بود 

اسمشو نمیارم و البته بعد چند ساعت که ویس گوش دادم خارج شدم 

یک آقای بی ادب و عقده ای ویس میزاشت و کلاس 

باور کنید تا چند ساعت حالم بد بود 

حالا چی میگفت:

اینکه زنها خیلی خودشون برسند که خوب طبیعی ولی یکحوری میگفت ما مردها از فلان دختر خوشمون میاد و از ...‌میگفت الان فقط مردها دنبال زنهای خیلی جوان مثلا زیر ۲۵  و ....خیلی جذابن و اینکه لوندی کنید و فلان کنید 

اگر سنتون از ۳۰ گذشته فاتحه ازدواج بخوانید و جالبه چقدر هم عضو خانم داشت 

برید روزی چند ساعت جلو اینه لوندی تمرین کنید اگر کنید شوهرتون ولتون میکند و .....

واقعا ما زنها خدا بعنوان وسیله افریده چرا ما بابد زندگیمون و هدفمون فقط مرد باشد 

خانمها من خودم ادم بروزی هستم ولی پلنگ نیستم و واقعا مورد هم برام پیش میاد ولی باب دلم نیستن 

این اقا میگفت تا سنت زیر ۲۵ همه خواهانت هستن عکس بزار خواستگارا صف میکشن و ..‌‌‌واقعا با لحن زشت و تخریب کننده حرف میزد 

واقعا شماها نظرتون چی ؟ 

خواهر خود من ۳۴ سالشه و مجرد و کلی کیس دارد ولی رد میکنه میکنه مهاجرت کنه 

کلی دختر ۳۷ و ۳۸ و حتی ۴۳ ساله دیرم که ازدواج عالی کردن . این اقا میگفت بالای ۳۲ و ۳۳ دیکه فقط میان رابطه ج ن س ی و هیچکس نمیگیرتتون و متعجبم از اینمه دختری که تو این گروه بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی همه فکرو ذکر دخترامون ازدواجه اقایون فک میکنن گ.هی هستن حتمن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2720
2714

ولشون کن بابا اینا نر هرزه هستن اعتماد بنفسشونم زیاده جالب اینه اخرم دختر سکینه خانم میگیرن 

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

تقصیر خودمونه گلم وقتی زنا هدفشون فقط جذب مردا و ازدوواجه و به زندگیشون به هدفاشون فک نمیکنن و همیشه حس میکنن مرد بایدوکنادشون باشه بایدم مردا فک کنن زنا ارزششون فقط با زیبایی هستش و سنشون زیادتر شه بدرد ازدواج ورابطه نخورن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

خب جامعه تا حدودی همین.که گفته

الان حتی پسرا لزرگ زبر 25 میگیرن زباد کیس واسشون ولی بعدشم میرن دنبال ...دیگه

بیشتر مردا دخترا یه چیزی واسه خودشون.میدونن در خدمت باشن و..

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...

واسه همینه دیگه کودک همسری زیاد شده مرد 40ساله دنبال دختر 15 سالست😑

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

این درست نیست و ازدواج یه چیز خیلی عادی هست که بعضی ها میخان ازدواج کنن و بعضی ها نمیخان خیلی بزرگش کردن این ازدواجو

زن ها نباید تحت کنترل مرد ها باشن اگر بخوان که مرد ها برای زن ها تصمیم بگیرن پس زن یعنی انسان نیست که برای خودش زندگی کنه؟ 

2706