2733
2734
عنوان

زنها باید چیکار کنند بالاخره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 106 پست
اونها دختر نبودن یا مرد بودن یا خر

بخدا تا صبح حالم بد بود 

من خودم کلی دختر دیرم دانشگاه زیر ۲۵ سال ی خواستگار ندارد ولی دختر دیرم ۳۶ ساله بخدا از سرو کولش بالا میره خواستگار

حالا اصلا سن هیچی 

یعنی ما زنها تا ی سنی تاریخ مصرف داریم 

بعد میگفت طبیعت ما مردها دوست داشته ۵۰ هم بشویم دختر ۲۰ ساله جذبمون میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آموزش جذب اقایون عزیزم  جنسی نبود  اسمش گذاشته بود روانشناس  واقعا مردهاانقدر ظاهر ...

عزیزم کلا مردا عقلشون تو چشمشونه و از راه چشم عاشق میشن 

این گروهی که تو رفتی واقعا آقاهه زیاده روی کرده تو صحبتش

:):)     :)              
2731

بیخیال بابا هر جور میلتون میکشه زندگی کنین هر لباسی دلتون میخواد بپوشین گور بابای بعضی مردا  که به چششون بیایین یا نه 

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟

حتما اون دخترا هم طرزفکر و سوادشون در حد همون آقاهه بود همون فد الاف و مزخرف فقط نشستن یه گوشه منتظر شوهرن که برن سر زندگی با این اوضاع جامعه بعدشم به فکر طلاق بیفتن بگن کاش ازدواج نمیکردیم اصلا مهم نیست اون آقا چی میگه پس اونطور باشه بعد 25 شده هر کی زنش باید طلاقشو بده؟ چه اراجیفی بافته مردتیکه منحرف یه مشت زن اوسکل گیر اورده

2738
آموزش جذب اقایون عزیزم  جنسی نبود  اسمش گذاشته بود روانشناس  واقعا مردهاانقدر ظاهر ...

این چیزایی که گفتی همش از دیدگاه مردی بود که فقط و فقط به رابطه فکر میکنه

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
خب مشکل از اوناییه که رفتن تو کانال این شخص. خب معلومه که داره گه میخوره عزیزم پرسیدن نداره

میگم اخه چرا اینهمه دختر اخه باید تو این کانال عضو باشن و سوالاتی بپرسن که خودشان بیشتر تخریب کنند جلو این مرد بی تربیت عقده ای

چرا مگه زنونگی و لوندی بده؟

اونا زنونگی اموزش نمیدن

بردگی و تحقیر نفس و حماقت اموزش میدن

کسی که میخواد همسر ایده ال و درستی باشه چهارتا کتاب روانشناس درستو حسابی میخونه نه کانال هر زن بیکار پر ادعایی 

چرا مگه زنونگی و لوندی بده؟

نه خیر بد نیست اما‌نه اینکه هدف اصلی ادم باشه 

لوندی واسه کسی خوبه که تا اخر عمر بخوادت و همراهت باشه نه اینکه یکم از ریخت و قیافه افتادی پرتت‌کنه دور و باهات مثل دستمال کاغذی رفتار کنه 

بعدشم مگه فقط از زنا همین کار برمیاد؟ نقش زنا تو جامعه باید خیلی پر رنگ تر از الان باشه

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
2706