2733
2739
شیافشو اماده گرفته بود؟ اره درکل عالیه....خیلی تنگ میکنه.من ازم پودره باید خودم شیافش کنم

بله آماده بود

آهان اینجوری سخته

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه من هر پنج تا رو بخیه خوردم مامام میگفت کانال زایمانت بلنده ده تا هم بزایی بخیه میخوری

مامانمم سردومیش بخیه نخورد.چون اصن پاره نشد...شاید چون بخیه نخوردم گشاد مونده...خیلی ورزش کگل رو انجام دادم...خیلی ورزش و پیاده روی رفتم...با روغن زیتونم دهانشو ماساژ میدادم...پاره نشد

2731
تو خواب نی نی آوردی؟ 

عاره 

توی زایشگاه چرت میزدم بقیه جیغ

وسطش دردم میگرفت بیدار میشدم یه کم کمرم رو میمالیدم دوباره میخوابیدم

با خودم گفتم دردم شروع نشده

یهو ماما اومد گفت بپر موهای بچه دیده میشه بعد رفتیم اتاق زایمان گفت دوتا سرفه کن زور نزن دوتا سرفه کردم بچه اومد

سومی اول اذان بستری شدم آخر اذان بچه بغلم بود

و خدایی که بشدت کافیست......
عاره  توی زایشگاه چرت میزدم بقیه جیغ وسطش دردم میگرفت بیدار میشدم یه کم کمرم رو میمالیدم دوبا ...

چ خوب  خوشبحالت من فکرشم برام سخته اینکه میگن یکسره میان دست میبرن تو رحم راسته؟؟

لایک نکنید لطفا🙏
2740
چ خوب  خوشبحالت من فکرشم برام سخته اینکه میگن یکسره میان دست میبرن تو رحم راسته؟؟

برا من تا حالا پیش نیومده

چه بیمارستان خصوصی و چه دولتی که رفتم

و خدایی که بشدت کافیست......

سوره انشقاق رو هر روز بخون برای تسهیل در زایمان عالیه،وقتی تصمیمت رو گرفتی دیگه از کسی راجع به زایمان نپرس تحقیق هم دیگه نکن با عتماد به تحقیقاتت و توکل بر خدا برو بسوی یه زایمان خوب و خاطره انگیز.به این فکر کن بعداز چند ساعت درد کوچولوتو بغلت میگیری این خودش بمب انرژیه😍برای منتظرهاهم کلی دعا کن خدا دامنشونو سبز کنه منم در انتظار دومیم پیر شدم😅

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو