2733
2739

روش طبیعی بدون درد هست میگن خیلی بهتره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم از طبیعی وحشت داشتم خیلی زیاد 

نکردم 

سزارین شدم 

شمایی ک طبیعی رو انتخاب کردی مطمئن باش موقع زایمانم میتونی

♥♡♥♡خدای مهربونم شکرت برای هدیه های قشنگت ...خودت مراقبشون باش خدا جونم ♡♥♡♥امیرحسین قشنگم و  نی نی جدیدم 💋💋💋

دیگه چه غلبه کنی چ نه باید زایمان کنی خواهر

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      
2738

من اینجوری با خودم میگم روزی هزار تا زن میرن و بچشونو به دنیا میارنو میان مگه میخواد چی بشه؟؟

یا میگن فلان بیمارستان خصوصی برو میگم مگه میخوام اقامت کنم یه شب میمونم و میام دیگه 

و اول از همه هم توکل بر خدا

من دوبار طبیعی زایمان کردم.

همش به خودم میگفتم همه تونستن,پس منم میتونم.

میگفتم فلانی تونسته,پس منم میتونم.

میرفتم پیاده روی و اصلا و ابدا به روز زایمان فکر نمیکردم.

بنظرم نباید اصلا بهش فکرکنی.وقتش که برسه,کنار میای باهاش.

غلبه نمیشه کرد. ترسشو بغل کن:)

یعنی بدون که ترسیدن ازش یه امر عادیه.همه ی خانوما میترسن. ولی بدون تو تنها نیستی. اون بچه هم اون تو سختشه تا بیاد بیرون. دوتایی هستین😊

اما تحقیق کن خوب. آماده باش. و جای خوب برو.

تموم میشه اینم. و فقط خاطرش می مونه

2706