2737
2739
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
هرشب به دفعات زیاد مثلا در ی ساعت شاید۲۰ بار این حمله بهش دست میده

اهان،پس فرق داره.

فقط میتونم براش دعا کنم .

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
😁😁😁❤️

همیشه عشقتون پایدار باشه .ماشالله چشم نخورین🧿🧿🧿🧿

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه عشقتون پایدار باشه .ماشالله چشم نخورین🧿🧿🧿🧿

قربونت عزیزم 

الهی آمین 🙏😘

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728
چقد بی جنبه ای... 🤢بای

بسلامت 😒

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
اهان،پس فرق داره. فقط میتونم براش دعا کنم .

مرسی عزیزم.اینجا امضا گذاشتم گفتم بحق حضرت فاطمه و دعا شماهایی که خوش قلبین و برا همه دعا میکنید انشالله مشکلش حل میشه.انشالله همه مریضا شفا پیدا کنن 🙏🙏

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
خدا حفظش کنه فک نمیکردم بچه ب این بزرگی داشته باشین

زنده باشی عزیزم❤

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
مرسی عزیزم.اینجا امضا گذاشتم گفتم بحق حضرت فاطمه و دعا شماهایی که خوش قلبین و برا همه دعا میکنید انش ...

الهی امین

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
نامزدین ؟

اره

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
برا تاپیکم گزارش بزن لطفا https://www.ninisite.com/discussion/topic/6283579/خانمایی-که-همسراشون-و- ...

به روی چشم

الهی آمین 😊 اینکه شما قربون صدقه بری حالتون بهم میخوره  واقعا متاسف میشم از این حجم از بی در ...

عزیزم وقتی زندگی خصوصیتو قرار میدی تا ما ببینیم پس میتونیم نظر بدیم و نظراتمونو بیان کنیم

2706