2737
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 251972 بازدید | 1196 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای باباپناه برخداعزیزم ان شاءالله همه چیزدرست میشه ودرکنارهم چنان خوشبخت شین که این روزافراموشت شه

انشالا ...کسی درک نمیکنه چقد سخته فقط تو اون شرایط قرار بگیره..من اگه بهش ابراز علاقه هم کنم خواهرام بدشون میاد یا اگه بیاد خونمون کنارش بشینم بابام دعوام میکنه خواهرامم هزارتا انگ میچسبونن بهم که اره ببین چطوری پیشش نشسته نگا کن پاهاشون به هم خورد یا....

با اجازه اسی👑💛

سفارش ادیت انواع عکس وساخت کلیپ برای به یاد موندن خاطرات قشنگتون پذیرفته میشه یه کار خوب برای هدیه دادن مناسبتا❤️❤️

به مناسبت ماه رمضان تخفیف داده میشه🙏

قیمت ادیت هردوعکس۵تومن وهر۵عکس۱۰تومن وهزینه هر کلیپ از۵تا۱۵تومن بسته به نوع کلیپ...درصورت تمایل به آیدی تلگرام

@znb_arg

پی ام ارسال کنید...در پی ام اول کاری که میخواین براتون انجام داده بشه رولطفا کامل بگید😊😊...🙏🙏

2731
2738
دلم تنگشه امشب بستری شد😭

😢صلوات فرستادم براش ،انشالله هرچه زودتر خوب بشه برگرده خونه عزیزم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
حقیقت اکثر استوریایی که میگن عاقایی برام گل خریده😂🙊

چقد امتانش میکنی😂😂😂😘

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706