2733
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست

برای دیروز بود  😂😂😂😂❤️ اخرم زنگ زدم که عطاری گفته ندارم اشکال نداره نخوریم 🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️ 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁😁😁❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
اینایی که عشقم عزیزم دوستت دارم هست همه دوست هستن بعد ازدواج همش لیست خریده

اینجوری نیست.اگه یه عده به هر دلیلی توانایی حفظ رابطه ی عاطفیشونو ندارن،و این جملات براشون محدود به دوران دوستیشونه دلیل نمیشه بقیه هم همینجوری باشن.دلیل نمیشه همه دوست باشن عده ای هم دوران نامزدیشونه و محرم هستن و‌عده ای هم ازدواج‌کردن.

صلوات واسه ظهور امام زمان(عج)فراموش نشه__🍓🍓🍓
2731
عزیزم بازم خداروشکرکه بعداین چندسال خونه دارشدید مابعداین چندسال هیچیم نداریم والله بابات چرامخالفت ...

از اول زیاد راضی نبود ولی دیگه گف باشه و نامزدی کردیم و اینا تا چن وقت پیش ک گفت خودتم بکشی نمیزارم زنش بشی ...پسر آبجی خودشه هم 

نه دیگ کنارم نشسته بود سرش تو گوشی بود میحاستم گوشی و بزاره کنار که گذاشت کنارو جوابم داد 

الهیییییی😍😍😍😍

سومین کاربری   معنی اسم کاربریمو نمیدونم همینجوری یچی از خودم در اوردم اخه هر اسمی میزدم قبول نمیکرد  کاربر خانم هسدم     یروزی میاد که تو امضام مینویسم من به آرزوم رسیدم  زندگیمو تغییر دادم و خانوم خونه خودم شدم  آرامش دارم و مجبور نیستم با کسانی که منفور و بی ارزش هستن رفت و آمد کنم.من یروز اینکارو میکنم زندگیمو جوری که دوس دارم میسازم  درسته گذشته افتضاحی داشتم  اما آینده که دست خودمه  خدا کنارمه همیشه!  
چقد نفسم زندگیم شد😐

شما ناراحتی 😐

۱۸سالش تموم شده

خدا حفظش کنه فک نمیکردم بچه ب این بزرگی داشته باشین

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
بهترین مرد آسیا😂

☺️🙃

ن والا فقط زیادی نفس تو نفس شد.عشقتون پایدار😁

😊

سپاس