2733
2734
عنوان

اونایی که از جن بیاین تا ترستون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 54 پست

خیلی از رمال ها و فالگیرها و دعانویس ها جنی رو در احتیار میگیرن شاید شنیده باشید طرف موکل داره منظور همین جنه

و کسی که میره پیش این افراد اجازه ورود جن به زندگیش رو داده و زندگی رو نابود میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا جن مسلمون و جن کافر هست کلی اسامی دارن ک نباید صداشون کنی اصلاااااا بزنی نت میاره من تو کتا ...

😯😯😯😯😯😯😨😨😨😨😨

من تا چند وقت پیش مثل.....از جن میترسیدم

ولی چند تا مطلب از قران  و کتاب شنیدم که اصلا نمیترسم 

حتی اگه تو توهمم ببینم که غیر ممکنه بازم

2728
خیلی از رمال ها و فالگیرها و دعانویس ها جنی رو در احتیار میگیرن شاید شنیده باشید طرف موکل داره منظور ...

بنظرم کسایی که احضار میکنن مریض روانی پیش نیستند

اسم هاشون رو صدا زدم نوشته بود اصلا نباید زبان اورد منم ک گفتم بزار صدا بزنم چیمیشه واای نگو اون ۴ م ...

پس بهشم فکر نکن 

خدارو شکر تموم شد

منم بعضی وقتا احساس میکنم کسی پیشمه 

فقط داره نگام میکنه

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2738
پس بهشم فکر نکن  خدارو شکر تموم شد منم بعضی وقتا احساس میکنم کسی پیشمه  فقط داره نگام م ...

مصیبت نبود سرم اومده نباشه اونم ب شیخ گفتیم حل کرد وگرنه دیوان میکرد

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
پس بهشم فکر نکن  خدارو شکر تموم شد منم بعضی وقتا احساس میکنم کسی پیشمه  فقط داره نگام م ...

منم احساس میکنم کلی اون جن نیست

اون فکر و حس ما هست

که حس میکنیم یکی پیشمونه وقتی خدا هست جن معنی نداره که بخواد ادما رو اذیت کنه چون خودش هزاران بار گفته از شر اونا به من پناه ببرید

استتارتر عزیز دو حالت داره یا طرف توهم زده یا با یه سری مراسم خاص میتونه ببینه . دیدن جن غیر ممکن نی ...

در حالت دوم طرف دچار کرم شده که میخواد جن رو احضار کنه

ن عزیزم هنوزم هستن اجنه ی کافر میان و اذیت میکنن

گلم خونه یکی از اشنا ها جن داشته افراد غریبه ای ک اصلا نمیدونستن اونجا جن داره دیده بودنش  و همون مشخصاتی رو داشت ک اعضا خانواده دیده بودن این دیگه توهم نیست چون اولا همه توهم نمیزنن دوما اگه خیالات باشه ک باید شکل اون برا هر کسی متفاوت باشه

...
2706