2410
2553

خانوم و آقای محترمی که میگی جن دیدم

شما دچار توهم شدید توهین نیست این حرفم ولی حقیقته جن کسیو میبینه که توهم زده باشه حالا به هر دلیلی

جن وجود داره ولی قرانم گفته جن ها محصور هستند و خدا گفته اجازه وجود ندارند به هیچ وجهههههههه اگه کسی میگه دیدم دروغگو نیست بلکه دچار خیالات و توهم شده به هیچ وجه توی این کره خاکی جن نیست قبلا زمان اماما بوده ولی خدا زندونیشون کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

این حرفا رو از کجا اوردید منبع علمی داره؟

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

عزیزم جن وجود داره و دیدنش توهم نیست

اینجوری باشه ک معتادا و الکلیا باید بیشتر جن دیده باشن!

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

نصف حرفاتونو قبول دارم ولی از اول بودن حتی قبل آدما و تا قیامت هم هستن مثل ما انسانها زندگی و خانواده دارن و کاری به کار انسان هم ندارن .

اجازه‌ی ورود به دنیای انسان ها رو ندارن ولی بعضی از آدما باهاشون ارتباط دارند و به اصطلاح جن ها رو به اختیار درمیارن.

من به چشم خودم بودم جایی که یه نفر جن احضار کرد من جن رو به چشم خودم ندیدم ولی کارایی که جن انجام می داد دیدم.

کاربر آقا 
2706