2733
2739
عنوان

اونایی که از جن بیاین تا ترستون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جن هس ولی دور بر آدما نیس اگر صداشون کنی فقط سه بار احضار میشن و هر بلایی سر ادم میارن من سرم اومده میگم

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
2731

جن برای من فقط در حد یک داستان و افسانه هیجان انگیزه 

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
جن هس ولی دور بر آدما نیس اگر صداشون کنی فقط سه بار احضار میشن و هر بلایی سر ادم میارن من سرم اومده ...

چی گفتی که اومد؟ مگه اسم دارن؟

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2738
منم همینو میگم هست ولی تو این دنیا نیست

تو همین دنیا هم هست اینکه میگه اجازه ورود به دنیای آدمها منظورم دنیای مادی نیست از بعد روحی

جن و انس با هم توی همین دنیا زندکی میکنه اما اصطلاحا میگن بین جن و انس پرده ای کشیده شده یعنی انسان قادر به دیدن جن نیست و زمانیکه خودش اجازه بده جن اون پرده رو کنار کشیده

جن برای من فقط در حد یک داستان و افسانه هیجان انگیزه 

دقیقا جن احضارش هست ولی دین و علم هم میگه جن توی کره خاکی نیست علمم نتونسته ثابت کنه که توی کره زمین هستن

آره بابا جن مسلمون و جن کافر هست کلی اسامی دارن ک نباید صداشون کنی اصلاااااا بزنی نت میاره من تو کتاب بود و صدا زدم

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

اسم هاشون رو صدا زدم نوشته بود اصلا نباید زبان اورد منم ک گفتم بزار صدا بزنم چیمیشه واای نگو اون ۴ ماه برام زهرمار شد هر جا میرفتم انگار ی نفر دنبالم بود انگار مثل دود بود میرفت اونور اینور

2706