2737
2739
عنوان

اونایی که از جن بیاین تا ترستون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 54 پست

خداااااااا اینقدر اسم جن نیارید از دیشب همش تاپیک جن هست به خدا دیشم همش فکر میکردم انواع حن دورو برم هست رفتم سفت چسبیدم به شوهرم 😂😂😂

ادم وسوسه میشه میاد تو تاپیکا

یه صلوات برای مشکلم بفرستین ممنون😍
یعنی چی زبان نباید اورد واضحتر میگی

اسم اصلی من سودا هس خب اگر کنارم اسممو صدا بزنی میام کنارت خب اونا هم همیشه حاضرن و تو عالم خودشون هستن ی اسم هایی دارن اگر اسم هاشون رو سه بار با صدای بلند بگی احضار میشن ک نمیشه کاری کرد

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداااااااا اینقدر اسم جن نیارید از دیشب همش تاپیک جن هست به خدا دیشم همش فکر میکردم انواع حن دورو بر ...

نترس عزیزم مگه خدا نیست که از جن میترسید

خدا خودش گفته از شر جن به من پناه ببرید و وقتی به خدا پناه میبریم دیگه مطمئن ایم که جن هیچ غلطی نمیکنه

جن هس ولی دور بر آدما نیس اگر صداشون کنی فقط سه بار احضار میشن و هر بلایی سر ادم میارن من سرم اومده ...

مثلا چ بلاهایی؟

ممنون میشم ازم حمایت کنین .به تازگی لوازم آرایشی  آوردم  برای فروش@jingoolestoon_shop این پیجمه
اسم اصلی من سودا هس خب اگر کنارم اسممو صدا بزنی میام کنارت خب اونا هم همیشه حاضرن و تو عالم خودشون ه ...

شنیدی میگن جن خوب وجن بد 

من میخام جن خوب و صدا کنم 

ولی نمیدونم چرا همش فکر میکنم خرافات وجود نداره بااینکع  توقرانم خوندم که هس البته جن هس ولی جن خوب نیس 

لایک نکنید                      
2738
شنیدی میگن جن خوب وجن بد  من میخام جن خوب و صدا کنم  ولی نمیدونم چرا همش فکر میکنم خرافا ...

باید دورت حصار باشه وگرنه اذیتت میکنن مث تحصین و اصراف من خودم دورشو میبینم

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
منم احساس میکنم کلی اون جن نیست اون فکر و حس ما هست که حس میکنیم یکی پیشمونه وقتی خدا هست جن معنی ...

نه من احساس نمیکنم که میخواد اذیتم کنه

فقط نگاه میکنه دارم چیکار میکنم

فکر میکنم عزرائیله😃😃😃

چون در روز چند بار حسش میکنم

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......