2737
2739
عنوان

حکمت خدا رو نمیدونم

268 بازدید | 34 پست

الان یه ساله ازدواج کردم و همسرم حتی نمی‌ذاره خونه مامانم برم ولی خودش همش منو می دیوونه و با دوسش می‌ره بیرون دیروز خدا رسواش کرد و دروغش بر ملا شد شد حالا بجای شرمندگی بهم میگه منم الان که ماه رمضان هست اجازه نمیدهم بری کلاس قرآن 

من دیروز برای اولین بار رفتم کلاس قرآن و اونم بعد از رسوایی ش این حرف زد بجای اینکه شرمنده از دروغ هایی که گفته بشه

چرا نمیزارع بری؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از اون مردهاست که قدرتشون رو با راضیم، راضی نیستم به رخ می کشند.

یه جاهای دیگه حس قدرتمندی بهش بده، آدم متکبر رو، بلکه اینجاها کوتاه بیاد.

تو چیزای معمولی چیزی میگه محکم بگو چشششم. بذار به چشمش بیاد

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

سلام

جدای از مساله ای که با همسرتون دارین که صحبت راجع بهش فرصت می طلبه

ولی کلاس های قرآنی زیادی توی ماه مبارک توی فصای مجازی تشکیل میشه

مدرسه قرآن زیاده

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2738
حالا من امروز چطور برم کلاس قرآن بخدا قسم که دیونه شدم از خونه نشینی دیروز که رفتم کلی آرامش گرفتم

خودش کجاست؟

اگه همون موقع خونه نیست، برو. ازشم قایم نکن. اگه حرفی زد یه جوری برخورد کن که انگار به مسخره گفته بوده و تو باور نکردی

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
چون بیمار هست میگه من مرد هستم میتونم هرجا دلم خواست برم اما تو زنی بدون اجازه من حق نداری بری و منم ...

بگو اینکارت اصلا درست نیست اگه خواهرت الان جای من بود چی میگفتی؟؟.

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
باهاش منطقی صحبت کن دروغش چی بوده؟ 

پریروز با دوستش رفته بود بیرون دیروز هم میخواست بره اما به من گفت که نمیره اما اشتباهی به من پیام داد که آره رفیق بذار خانومم بیارم خونه زودی بعد باهم میریم بیرون

خودش کجاست؟ اگه همون موقع خونه نیست، برو. ازشم قایم نکن. اگه حرفی زد یه جوری برخورد کن که انگار به ...

نه خونه هست از ساعت ۶صبح می‌ره سرکار تا دو بعدازظهر 

بعد هم بعد از ظهر ها با دوستش می‌ره بیرون اونم هر روز

2706