2058
2047
عنوان

چالش😍😍

10135 بازدید | 586 پست

اسمتونو بگین،ولی اسمتونو نگین.

مثلا همه چیز ناله هاشونو پیش من میکنن: همرم

صبحا ظهرا ..... شبا: اسرا

ورژن دخترونه ممد: زهرا

خلاقیت داشته باشید ببینیم کی بیشتر لایک میخوره😍😎

😐توقرن نمیدونم چندامپراطوری کوروش  فتحش کرد 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زرتشت چون اين سخن را بگفت باز در مردم نگريست و خاموش شد آن‌گاه با دلِ خود گفت : اينان مي‌ايستند و مي‌خندند اينان مرا در نمي‌يابند من را دهاني بهر اين گوش‌ها نيست آيا نخست مي‌بايد گوش‌هاشان را فرو كوفت تا بياموزند كه از راه چشم بشنوند يا مي‌بايست همچون كُوس و واعظانِ توبه غريو بر كشيد؟يا اينان تنها گنگان را باور دارنداينان را چيزي‌ست كه بدان مي‌بالند چه مي‌نامند آن مايه‌ي به خود باليدن را ( فرهنگ)مي‌نامند اش ...از وقتی توی سایت دیدم ملاک خوشبختی از نظر دخترهای تازه به بلوغ رسیده بودن جنس مذکر توی زندگیشونه ... یا تمام فکر و ذکر زن های بالغ  جادو و پبشگویی و یا چشم و هم چشمی و بدگویی از خاندانه شوهر... تصمیم گرفتم سکوت کنم برای همیشه....... اما کاش میشد فرهنگ‌ غلط ایران رو تغییر داد........هرگز با احمق ها بحث نکنید!آنها اول شمارا تا سطح خودشان پایین میکشند ،سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح ،شما را شکست می دهند👁️👁🧡هه ر بژی کورد🧡🖤این روزا برگشتم به لاک تنهایی عجیب و غریب خودم .. بخاطر همینه که دیگه مثل قبل خندون نیستم و مفصل حرف نمیزنم😅زیاد حوصله ی توضیح ندارم.... اگه نیستم علاوه بر خصوصی خرابم دلیلش اینم هست.... شرمندم🖤https://harfeto.timefriend.net/16209946385146

هان؟؟؟؟   

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2032
2051

اون چیزی که روش نماز میخونی فقط حرف دوم و سومش را عوض کن

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 مواظبِ خودت باش، یک تارِ مویِ تــــو، شاهرگِ من است ...♡
اونی مواد خوراکی که هیچوقت فاسد نمیشه

عسل🤣

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 مواظبِ خودت باش، یک تارِ مویِ تــــو، شاهرگِ من است ...♡

عمه ننه

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

الکی گفتماااا اسمم خیلیم خوجله

نفسم ، هم نفسم ، هر نفسم فدااای تو ... من و دل هم نفسیم با نفسِ خیالِ تو ...                                                                                                                                                                            عضو چالش لاغری بامداد خمار عزیز                                            وزن اولیه (۱۳۹۹/۱۰/۱) : ۸۸ ، هدف اول : ۷۵ ، هدف دوم : ۶۵ ، هدف نهایی : ۶۰ به پایین هر چی کمتر بهتر 😍😍😊😊🥰🥰                             
لیدااااااااااا اون سری هم گفتی ۱۹۶ پیش از میلاد😁😁😁من همونم که گفتم ترکیه!!!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂افلین

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زرتشت چون اين سخن را بگفت باز در مردم نگريست و خاموش شد آن‌گاه با دلِ خود گفت : اينان مي‌ايستند و مي‌خندند اينان مرا در نمي‌يابند من را دهاني بهر اين گوش‌ها نيست آيا نخست مي‌بايد گوش‌هاشان را فرو كوفت تا بياموزند كه از راه چشم بشنوند يا مي‌بايست همچون كُوس و واعظانِ توبه غريو بر كشيد؟يا اينان تنها گنگان را باور دارنداينان را چيزي‌ست كه بدان مي‌بالند چه مي‌نامند آن مايه‌ي به خود باليدن را ( فرهنگ)مي‌نامند اش ...از وقتی توی سایت دیدم ملاک خوشبختی از نظر دخترهای تازه به بلوغ رسیده بودن جنس مذکر توی زندگیشونه ... یا تمام فکر و ذکر زن های بالغ  جادو و پبشگویی و یا چشم و هم چشمی و بدگویی از خاندانه شوهر... تصمیم گرفتم سکوت کنم برای همیشه....... اما کاش میشد فرهنگ‌ غلط ایران رو تغییر داد........هرگز با احمق ها بحث نکنید!آنها اول شمارا تا سطح خودشان پایین میکشند ،سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح ،شما را شکست می دهند👁️👁🧡هه ر بژی کورد🧡🖤این روزا برگشتم به لاک تنهایی عجیب و غریب خودم .. بخاطر همینه که دیگه مثل قبل خندون نیستم و مفصل حرف نمیزنم😅زیاد حوصله ی توضیح ندارم.... اگه نیستم علاوه بر خصوصی خرابم دلیلش اینم هست.... شرمندم🖤https://harfeto.timefriend.net/16209946385146
اون چیزی که روش نماز میخونی فقط حرف دوم و سومش را عوض کن

ساجده

کاربری جدید مبارک🤣فاصله رو رعایت کن🤣امضات《کاربر خانم هستم...》خدایااا شکرت   عید امسال پول نداریم فطریه بدیم..... پس رمضان را ادامه میدیم...😌
1718